Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy helyes, de buta pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy helyes, de buta pasinak (rossz belsők), akivel nem lehet beszélgetni ugyanolyan nehéz párt találni, mint egy csúnya, de okos (jó belsőjű) pasinak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem igen. Én mondjuk nem tartom magam top listás pasinak. Nem vagyok sem Swag, sem "páwa". Én apró trükökkel, néha-néha 1 fuxal tuningolom magam. Kis hajállítás, vagy egy karkötő is eléggé fel tudja dobni az embert. Én példáúl megértőnek tartom magam, az igazit keresem. aktív sportoló vagyok, mégsem találtam rá az igazira. Nem mondom, hogy bányrém kocka vagyok, de nem mindenki talál rá egyből az igazira, és sajnos elég sok hölgy / lány a nyamvadt hurkapálcika, buzerátor páwákra bukik sajnos, akik sportolni se tudnak, mert a szél elviszi őket, azoknak van szép nőjük.

Sajnos ide jutott a világ. Még megvédeni se tudná a "nőjét".

Ez az én vélemyénem :)

2013. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nemtom, kérdezd Cristofelt
2013. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy helyes fiúnak bármilyen belsővel is rendelkezik könnyű párt találnia, igaz, nem lesz tartós, csak rövidtávú. Egy csúnya pasi meg lehet bármilyen okos is, egy lánynak sem fog kelleni soha.
2013. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Miután az a trend, hogy a külseje alapján kiszemelt pasival a nagyon szerelmes hölgy előbb jól megd*gatja magát, aztán összejönnek, és esetleg utána eshet szó szerelemről, meg esetleg a legvégén egymás megismeréséről, ezek mellett igen, egy retardált, buta, agyatlan kan is teljesen jó esélyekkel indulhat a nőknél.
2013. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. válaszoló. Teljesen egyet értek veled! Sajnos a mai világban ez van. Aki nem követi a trendet esetleg, azt meg csúfolják, kitagadják ,és ez rosszabb esetben a "csúnya / nem trendkövető" annyira depresszióba esik ettől, hogy felakasztja magát. (true story)

Sajnos ide jutott a világ. :(

2013. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

20 éves kor alatt kizárólag a „helyes”(en kinéző) pasiknak lesz nőjük, pláne „jó” nőjük, az egyetlen lányt se érdekel, mennyire okos, sőt az se mennyire kedves. (tapasztalat...). 20 éves kor felett meg teljesen mindegy a pasi kinézete is, esze is, csak jó gazdag legyen. Minél gazdagabb, annál könnyebb nőt találnia, akár rövid távra, akár hosszú távra; annál szebb nőt találhat, és annál több nőt.


Ez van. Minden nő k.rv@, csak nem mindegyik találkozott még kellően gazdag pasival. Illetve lehet olyan nő is aki „hülye k.rv@”, mert találkozott kellően gazdag pasival, de nem tudta magának megszerezni.


Aki mégis megszerezte, azután meg csodálkozik, hogy ja, pénz már van, de a pasinak nincs ideje rá (mert a pénzre hajt ugye), nem kényezteti őt, nem beszélget vele, nincs közös érdeklődési kör, nincs kedveskedés se (az első 3 napot, jobb esetben a teljes első évet kivéve), sőt, hogy a pasija megcsalja őt. Hát ja, mert a többi nőnek is az olyan pasasok kellenek, persze hogy nagy a nő konkurrenciája!


A csúnya pasi nem is kell hogy igazán csúnya legyen fiatal korában, épp csak nem a „legmenőbb”, a csajok észre se fogják venni. Később meg, mondom, kizárólag az számít, mennyi pénze van.

2014. szept. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, savanyú a szőlő?
2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom kik válaszoltak itt, de tini korban még lehet, hogy a külső számít, de később már baromira nem az! Pár zsákutca után az ember igazi értékeket fog kívánni és a felszínes lét nem elégíti ki.

Egy okos, intelligens ámbár nem modell pasi sokkal vonzóbb tud lenni, sőt! szexi, mint egy szép de buta suta szerencsétlen szépfiú. Azt maximum lefotózom emlékbe, aztán mehet Isten hírével, de egy életre nem ő fog kelleni. :)

2015. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb, mert van sok buta p.csa, akinek csak a külső számít, és szellemileg is egy szinten vannak a buta pasival. A csúnyácskábbnak sem esélytelen, de ugye a legtöbb ember a szépet akarja...
2016. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!