Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan pasival, akinek előreállnak a fogai?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és olannal,akinek nincs is?
2013. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

2!

Annak legalább nem áll előre!:D

2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Őszintén szólva nem. De ezt a problémát nagyon könnyen ki lehet küszöbölni fogszabályozás nélkül is. Van egy héjnak nevezett fogpótlás, ami úgy működik, hogy a szabálytalan fogakat kis mértékben lecsiszolják, és porcelánhéjat helyeznek fel rá, ami a fogat tökéletes formájúvá varászolja.
2013. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem "orvosi" tanácsokat kértem.
2013. jún. 27. 15:18
 6/15 anonim ***** válasza:
de nagy vagányak itt egyesek hogy ők nem járnának ezért egy pasival -.-" ha szereted nem a fogait fogod nézni!!! én járnék olyannal nem zavarna ha smár közbe nem harapná le a számat :D
2013. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez mért akkora gond? Engem nem zavarna, nem tökéletesek az emberek, ennyi "hiba" meg bőven belefér. :) Inkább egy ilyen hibája legyen, mint pl: megcsaljon vagy ilyesmi...
2013. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem de tudok egy állást, ahol pókokat lehet kiharapni a sarokból.
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire áll előre. Azért láttam már olyat, aki becsukni nem tudta a száját az előre álló fogaitól, meg olyat is, aki azt mondta előre áll közben meg abszolút nem feltűnő probléma.

Lehet szemét vagyok meg köcsög, meg nemtudom, de engem a párom száj higiéniája, a fogai állapota/egészsége nagyon is érdekel, sokat elárul ez szerintem, hogy mennyire ad magára.

Persze más téma, ha mondjuk nem volt pénze fogszabályzásra.

2013. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kilences, hát az enyém valahol a kettő között van. Ennek szerintem nincs köze a szájhigéniához és nem betegség (nem is értem miért lenne az), csak a megszokottól eltérő forma.
2013. jún. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!