Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban miért megengedett a kétszínűség, a másik kibeszélése?

Figyelt kérdés
Sok olyan emberrel beszélek, aki kibeszéli a párja dolgait, titkait, olyanokat, amik nem tartoznak rá másra. A másik fél tud erről, de nem érdekli.
2013. jún. 27. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatot rengetegen rosszul definiálják a mai világban. Ez a sok olyan ember akit említettél, pont erre példa ezek szerint. Igazából ahány ember, annyiféle párkapcsolat, de ez szerintem sem lehet megengedett.
2013. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam volt olyan , hogy a férjem az anyjának pletykált el olyasmit amihez semmi köze nem volt, mert az az én magánügyem volt. És mivel a férjemnek nem tetszett, ezért beköpött az anyjának, aki ott mindenki előtt lökte a saját igazát, még anyámba is belefojtotta a szót.(ami egyébként bunkóság). Iszonyú megalázó volt:(


Ezután eléggé megrendült a bizalmam a férjemben, és sokáig haragudtam. Ha eszembe jut, még most is. Viszont tanult belőle, és megígérte, hogy soha többé nem fordul elő.

2013. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már a kérdés is kettő. Más kétszínűnek lenni, és már a másikat kibeszélni. A kétszínű ember párkapcsolata hazugságra épül. Teljesen más a párjával, és a való életben. Más arcát mutatja mindkét oldalon.

A kibeszélés pedig a férfi is kibeszélni a kapcsolatát, a párját a haverjaival, kollégáival, a nők is a férfit a barátnőjükkel. Ez természetes dolog, mindenkinek van véleménye. De. Ez addíg egészséges, míg a magánéletet nem teregetjük ki. Valamint nagyon fontos, hogy mindenki előbb a saját háza táján tegye rendbe a dolgokat, minden problémát először a saját párjával kell kibeszélni.

Ha valaki olyan dolgokat mond el másoknak a saját kapcsolatáról, az vagy tanácsot kér, vagy csak sorstársakat keres. Viszont ahogy előttem szóló hölgy is írta, az viszont már egy más kategória, ha egy pár egyik fele még tovább adja a beszélgetést egy harmadik félnek. Ezt sosem szabad. Én is jártam így párommal, szintén anyós, és még sógornő eset.

Szóval aki kibeszéli a saját kapcsolatát, egy bizonyos szintig érthető. De fűnek-fának panaszkodni, meg szenvedni, az már bunkóság.

2013. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valaki azt írta: Nem szabad kibeszélni a párunkat, miért ez netán meg van tiltva vagy mi a fészkes fene? Aki meg azt mondja, hogy a férje tanult belőle, de ne vegyen erre mérget. A kedves kérdező meg annyit tud tenni, hogy elhagyja, ha már megtörtént elvégre ő nem kódolhatja le a férje agyát, hiába a kérdező magánügye az embert nem lehet agyilag kódolni, max a laptopot, vagy a telefont azt le lehet kódolni, és így abból garantáltan nem szivárognak ki személyes adatok. Tehát ilyen az emberi természet, hogy sosem bízhatunk meg a másikban száz százalékosan, és amint a két fél bizalmas dolga nem e kerül át esetleg egy harmadik személyhez, mert amint a kérdező párja kilép azon az ajtón, ez már csak a párján múlik, hogy titokban maradnak a személyes dolgok, vagy sem és a kérdező ebben az esetben nem tud mást tenni, ha mát ez megtörtént mint hogy beletörődik a helyzetbe.

Hiába:, ilyen az emberi természet, hogy vagy megbízható vagy nem az emberi agy nem egy lekódolható adathordozó, és ezt itt minden válaszolónak mondom, hogy az ember hiába ismeri a másikat de nem eléggé, mert az ember párkapcsolat, vagy házasság alatt is változhat hiába ismerük meg az elején kedves odaadó jó embernek. Sajnos mindenkinek más az erkölcsi értékrendje, úgyhogy sajnos igen:,előfordolhat a párkapcsolatban, házasságban ilyen akár bunkóság, akár nem akár megengedett, akár nem elvégre nem tiltja a törvény.

Ez is minden hozzászólónak szól.

2018. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!