Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándék ötletek? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék ötletek? Mit lehet venni egy pasinak 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nincs semmi ötletem...:(
2009. okt. 14. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatban vagytok? barát,szerelem? esetleg valami más?...
2009. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
horoszkóp szeriti ajándék otlet ?:D mármit én pl bak vagyok és én a praktikus dolgokat szeretem . pl egy kés vagyv avalami aminek hasznát veszem aa munkám során is nem egy giccses virágtartó:D v valami
2009. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a párom.a gond az h már kapott néhány cuccot tőlem,pl kulcstartó,medál,karkötő,parfüm stb...
2009. okt. 14. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért egy 18. szülinapra több kell mint egy kulcstartó :) Lehet akár ruhanemű is, egy fiatalos ing, vicces boxer, mellé egy nagyon nagy bonbon esetleg saját készítésű torta... Ékszert végülis nehéz olyat találni amit biztos nagyon szeretni fog, de ezüst karkötő vagy pasis gyűrű is jó. Ha van valami hobbija akkor ahhoz is vehetsz valamit. A pasik nem csak tárgyi dolgoknak örülnek, egy te általad főzött vacsora, egy szexi tánc csak neki is leveszi a lábáról.
2009. okt. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előttem válaszoló jól mondta, vicces boxer + vacsi (torta esetleg) + szexi tánc :) hallgass rá :)
2009. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a kreatív ajándékokat, akkor készíts neki scrapbook albumot(www.scrap.hu) vagy indulj ki a hobbijából és adj neki valami hasznosat, amit már régóta szeretne. Vagy lepd meg egy hétvégi utazással, kirándulással, készíts neki vacsorát, tortát. De ne vegyél alsónadrágot, az olyan kiábrándító! Inkább te csinálj neki valamit meglepit.
2009. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy láncfűrészt, és gravíroztass bele egy toples képet magadról. Vagy egy pár gumicsizmát.
2009. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!