Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ciki ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ciki ha egy srácnak van macskája?

Figyelt kérdés

egy db ... nem egy alom :D de olyan cukii *-* sokan azt mondják hogy meleg meg inkább lányoknak legyen .. hát de olyan édes ez a kis szőrgolyó :D


ráadásul erre még rá is tesz egy lapáttal a vasalt haj meg a kivágott póló szűk nadrág aztán kész is a "meleg" pedig abszolút nem vagyok az sőt ..


jó mondjuk férfiasabb egy kutyával mondjuk egy pitbull terrier el mászkálni .. de szerintem az emberek egy bizonyos százaléka csak emiatt vesz ilyen kutyát ami szánalmas (de ez mondjuk csak az én véleményem ... )


na szerintetek? 23/F



2013. jún. 27. 19:59
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
nekem nyuszim van, az sokkal férfiasabb :D 22f
2013. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
ennyi :)) na jól van akkor sztem én meg is nyugodtam :DD
2013. jún. 27. 20:02
 3/40 anonim ***** válasza:
hát én a kutyákat jobban szeretem de szájatok már le a fölrdre fszért hord mindenki kivágott pólókat meg olyan farmert hogy szorítja a p*csötöket
2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
A macska nem gáz, viszont a vasalt haj meg a többi említett dolog számomra taszító.
2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
a lányok ált szeretik a cicákat ( és a nyuszikat is :D ) szal nem ciki legalább mondhatod h gyere fel nézd meg a cicámat
2013. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Zakathol ***** válasza:
73%
Az a ciki, hogy ömlik a nyál az irományodból. "*-*" meg "cukiii"...
2013. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
nem, mért lenne az ?
2013. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Egy élőlényre hogy lehet azt mondani/írni, hogy db????
2013. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nem cicus, rossz CICUS XD
2013. jún. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!