Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ciki ha egy srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ciki ha egy srácnak van macskája?

Figyelt kérdés

egy db ... nem egy alom :D de olyan cukii *-* sokan azt mondják hogy meleg meg inkább lányoknak legyen .. hát de olyan édes ez a kis szőrgolyó :D


ráadásul erre még rá is tesz egy lapáttal a vasalt haj meg a kivágott póló szűk nadrág aztán kész is a "meleg" pedig abszolút nem vagyok az sőt ..


jó mondjuk férfiasabb egy kutyával mondjuk egy pitbull terrier el mászkálni .. de szerintem az emberek egy bizonyos százaléka csak emiatt vesz ilyen kutyát ami szánalmas (de ez mondjuk csak az én véleményem ... )


na szerintetek? 23/F



2013. jún. 27. 19:59
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

"Figyu szerintem az nem ciki, ha egy srác macskát tart pont ellenkezőleg nagyon cuki, de az öltözékeden, ha változtatnál egy kicsit akkor nem mondanák rád, hogy *uzisan nézel ki."


na ennek örülök :)

a cuccokról: de nekem ezek állnak jól :d NewYorkeres Zarás cuccokat szoktam venni ... arról nem én tehetek hogy a konzervatívabbak ezt melegnek tartják :) szerintem iszonyúan jól néznek ki úgy fel lehet ott öltözködni mint ha sztájliszt válogatná össze neked a ruháidat :)

2013. jún. 27. 22:12
 32/40 A kérdező kommentje:

"Nem gáz, hogy van cicád.

De az írásodat elnézve, így elképzelve magam előtt, lőbb lennék leszbi, mint hogy veled közösüljek."


nem tudom miért vagytok ilyen negatívak :D


[link]

[link]

ilyen hajam van oldalt rövid felül hosszú csak szőke a szemem pedig kék ...


a többi hasonló még a fülbevaló is stimmel 2 hete van :D

szóval szerintem annyira nem szörnyű az összkép .. JB meg jó gyerek :) engem utánoz :DD :P

2013. jún. 27. 22:20
 33/40 anonim ***** válasza:

Hallod, dobj már egy képet magadról, eskü kíváncsi lettem rád... lány vagyok.

:)

2013. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
küldök vip be most nem teszem ki ide azt hiszik pózerkodni akarok xD
2013. jún. 27. 22:42
 35/40 anonim ***** válasza:

Ha már neki küldesz, nekem is küldj már egyet, engem is érdekel így a leírás alapján.

Lány vagyok. : )

2013. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
mi van xd előbb még gáz volt :D
2013. jún. 27. 22:52
 37/40 anonim ***** válasza:
Inkább küld :D
2013. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
elsőnek el ment mindjárt neked is megy csak várnom kell fél percet omgf
2013. jún. 27. 22:58
 39/40 anonim ***** válasza:
Okés, megvan.
2013. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, hogy a lehendő párom szeressen az állatokat, szóval én örülnék neki! Nekem 3 cicám van :)
2013. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!