Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy pasi túl érzékeny?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt,imádnivaló a srác, nagyon helyes, okos...igazán szexi. Külsőre igazán férfias. Komolyan tervezzük az életünket. Imádom, nincs is ezzel semmi gond. De Ő annyira érzékeny. Betegesen ragaszkodik hozzám, ha pici probléma merül fel, azonnal sírni kezd. Nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Egy férfi legyen férfi. Persze, egy férfi is sírhat, de nem napi 2x mindenféle apró dolog miatt. Nem tudom mit tegyek!!! :( Kérhetnék tanácsot Tőletek?
2013. jún. 27. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nagyon nehéz vele. És beszélj a fejével.
2013. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem valami jó, ha ennyire rinyálós, rád fog telepedni, ha összeálltok végleg és nem kapsz majd levegőt.
2013. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mégis mit mondjak Neki??!!! Nem akarom megbántani. De nekem egy olyan férfira van szükségem, aki "védelmez". És ezzel már néha az agyamra megy... :( Olyan, mintha 2 gyerekem lenne... :( A kisfiam nem sír ennyit, esküszöm :( 27/N
2013. jún. 27. 23:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő szeretne összeköltözni, de én elbizonytalanodtam. Tényleg nem tudom, mit tegyek...hogy nevelhetném ki ezt belőle?
2013. jún. 27. 23:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd melletted megváltozik, hány éves? ha összeköltöztök és komolyabban is oda kell tegye magát, majd megkeményszik a szíve is.
2013. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
25 éves
2013. jún. 27. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:

ejjjj :S


hát nem t.om. Talán légy vele egy kicsit hideg amikor bőgicsél. Ne menj oda hozzá vigasztalni hanem hagyd a francba. A kutyáknál és babáknál is ezt kell csinálni xD

ha mindenért odarohansz bőgni fog... EGYRE JOBBAN

2013. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek, hogy nála ez miért alakul így. Hogy mit érez, hogy miért érzi azt, hogy neki sírnia kell. Valami oka van, ha megtaláljátok leküzhetitek és minden jó lehet utána :) Egy átlagos férfi alaptermészete az, hogy ha egy probléma van, akkor megakarja oldani, megakarja javítani és nem magába roskad. Azt legfeljebb akkor, ha nincs megoldás, de ez kis problémáknál nem számít :)
2013. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!