Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nagyon sok balhét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nagyon sok balhét (féltékenykedés, vádolgatás stb) okozott a kapcsolatunkban, de hajlandó változni, ez jó jel?

Figyelt kérdés
Rengeteget balhéztunk a majdnem fél év alatt, én 22 éves vagyok ő pedig 19 és fél. NAgyon féltékeny, mondhatom alaptalanul, sokszor vádolgatott már meg,ami nagyon rosszul esett, és nagyon sokat veszekedtünk, néha azt érzem hogy utálom őt és azt kérdezem miért szeretem. DE szeretem, mert tud aranyos is lenni.(és még van jó pár külső és belső tulajdonsága) NAgyon oda van értem és már egy csomószor beszéltük hogy változzon meg, de soha nem tette/nem tudta tenni. DE most nagyon eltökélt, mert nem akar elveszíteni(hiszen komolyan gondoljuk) Megértettem vele hogy bízhat bennem, nem hagynám el semmi pénzért és soha, de ha így folytatjuk mondtam neki hogy nem lesz jó vége. Ő ezt tudomásul vette és most utoljára nagyon komolyan megígérte hogy boldog pár leszünk.(nem lesz annyira féltékeny, és nem fog vádolgatni és nem szítja a veszekedést)Hiszem hogy ha szeret, akkor értem megváltozik, hiszen nem akar elveszíteni(és énsem őt mert szeretem a fejét) Sokan még meg sem próbálják a változást megindítani magukban, de a barátom hajlandó ezt elindítani, csak nehéz neki, mert nagyon féltékeny típus. DE én dicsérem a hajlandóságát, talán sikerülni fog megváltoznia mert nagyon szeret engem( és én is őt) Szerintetek ez tényleg jó jel és meg fog változni?
2013. ápr. 18. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog változni. Csak maximum addig mig biztonságba nem érez téged, utána ujra kezdi. mindig igy van, főleg ha bátrabb vagy az átlagnál és tudja, hogy lépsz tőle.
2013. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebbe a csapdába én is beleestem a te korodban. Te légy okosabb.
2013. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is azt hittem hogy tudod változni az exem, ha látja rajtam mennyire szeretem... hát nem jött be :/
2013. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem adhatsz neki még néhány hónapot.

Ha ezalatt normális, akkor talán komolyan is gondolja.

Ha viszont nem, akkor inkább keress mást, mert neked nincs olyan sok időd, mint neki!

2013. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pasik sosem változnak meg nő miatt.
2018. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!