Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék kedveskedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kataa16 kérdése:

Hogyan tudnék kedveskedni a barátomnak? Csináltam pár hülyeséget, de tiszta szívemből megbántam.

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt a barátommal, ő eléggé bulizós típus, én viszont, nem igazán járok el szórakozni. 2 hónapja kiderült, hogy smárolt az előző barátnőjével, annak ellenére, hogy azt állította, hogy már nem érdekli az a lány. Elnéztem neki, mert én is megcsaltam a kapcsolatunk elején, a volt párommal, de ő ezt nem tudta. Egészen eddig. Fény derült mindenre, úgy....1 hete. Megpróbáltam kedveskedni neki, sokszor írtam neki sms-t felhívtam, elmentem hozzá. Most volt a szülinapja. Megvettem neki, amit már régóta akart. megbeszéltük ezt az egész dolgot. újrakezdtünk mindent, viszont úgy érzem sokat vár el tőlem. és nagyon háttérbe szorultam. megadtam a facebook-om jelszavát, ellenben vele. szerintem ez sem fer velem szemben. Mit tudnék még tenni, hogy érezze, hogy nekem ő kell, mivel kedveskedjek neki? 16/l
2013. jún. 28. 15:05
 1/7 tetro ***** válasza:
menekülni
2013. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ÚÚÚÚÚÚ baz... ma már a 6. ilyen kérdést olvasom mi van veletek emberek hol a tisztesség,a kölcsönös bizalom,az őszinte szerelem????????????
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén... Mit vártok egymástól? Egyikőtöknek se való a kapcsolat, ha csaljátok egymást... Bár 16 évesektől ne is várjunk sokat, már bocs de így van!
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy hülye vagy!

Nem volt szép dolog, amit tettetek egymással, de pont ez a jó benne: mindketten megtettétek. Tehát kvittek vagytok, nem kell magad tovább alázni. És hülye vagy, ha megteszed. Ember, legyen benned tartás, ő is ugyanúgy lefeküdt volna azzal a csajjal, ha teheti!

2013. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éretlenek vagytok egy kapcsolatra. Ennyi.
2013. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
16/l: ha meg is bántalak ezzel, most egy tanulási szakaszban vagy. Ne ess teherbe (áldott állapotba) és okulj mindebből. Ha tanulsz és éled az életed, akkor nincs nagy tétje a dolognak. Én egyébként menekülnék...
2013. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már mindenre, de jobban szeretem, mint kellene
2013. jún. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!