Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűritek, hogy a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűritek, hogy a szerelmetek lekezelően beszéljen veletek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, a barátom - ha valami nem tetszik neki - nagyon lekezelően szokott velem beszélni. Sértő dolgokat vág a fejemhez, előfordul, hogy mások előtt is megaláz. Úgy érzem nem ezt érdemlem, és nem tudom meddig tudom ezt eltűrni. 5 évet nem lehet csak úgy eldobni, és különben is szeretem. De azért ez mégiscsak túlzás.. Jár még valaki ebben a cipőben?
2013. jún. 28. 20:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá, hogy többször próbáltam vele erről beszélni, de hiába. Mit tehetnék?
2013. jún. 28. 20:03
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a szerelmed így beszél veled,mert azt hiszi,hogy mindig neki kell igazának lenni,tehát nem társ,hanem parancsoló,akkor amikor elmúlik a szerelem és csak szeretet marad,ha marad,,akkor beléd is fog rúgni??

Te vagy az áldozattípus,aki ezt egy életen át fogja tűrni.Sok sikert és kitartást hozzá!és néma szájat.

2013. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem járok ebben a cipőben, de azt tudom, ha a férjem nyilvánosan többször megalázna, és lekezelően beszélne velem, ha neki valami nem tetszik, hát hamar az ajtón kívül találná magát. A 22 együtt töltött év sem tartana viszza túl sokáig.
2013. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 évet nem lehet csak úgy eldobni? Ez milyen duma? A pasid többet is elfog, ha egyszer rádun, és az nincs is olyan messze a jelekből ítélve. Legyen annyi önbecsülésed h kidobod!
2013. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket vagy messzire el kell kerülni, vagy bele kell törődni, hogy sosem változnak meg, és mindig is meg fogják a másikat alázni. Döntsd el, melyiket szeretnéd!
2013. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen esetekben egyébként mindig veszekedni szoktunk, ugyanis pont hogy nem hagyom magam. Tehát áldozattípusnak nem nevezném magam.
2013. jún. 28. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor is te vagy az áldozat. Ismerem én az ilyen típusú embereket, ők akarnak mindent irányítani. Addig vagy csak jó, amíg mindent úgy csinálsz, ahogy mondják, néha még akkor sem. Megszokod, hogy ezt fogod kapni életed végéig, vagy megszöksz. Nincs más lehetőség. Nem változik, maximum csak annyiban, hogy egyre durvábbak lesz.
2013. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*durvább.
2013. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ASOT ***** válasza:
Egy normális ember semeddig sem!
2013. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!