Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már plátói szerelmetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már plátói szerelmetek, vagy valami hasonló miközben egy kapcsolatban voltatok mással?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok kapcsolatban. De van egy lány, aki az egyetememre jár, csak más karra, és ha nagy ritkán meglátom...annak nagyon örülök. Nem beszéltünk még soha, nem is mozgunk egy társaságban, de évente egyszer felbukkan. Közben meg szeretem a barátnőmet, szeretek vele lenni. Volt már veletek ilyen?

2013. ápr. 19. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez messze nem meríti ki a plátói szerelem fogalmát, inkább csak vonzódsz hozzá, tetszik neked. nekem is volt ilyen, másfél éve kapcsolatban voltunk már, de nagyon vonzott az egyik haverja. volt benne valami, de eszem ágában sem lett volna kilépni a kapcsolatomból, mert annyit nem ért az egész. előfordul az ilyen :)

23/l

2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ivilicious ***** válasza:
első 5 évig tartó kapcsolatom végén volt egy ameirkában élő pasi, az anyja japán volt,az apja félig spanyol-félig 'amerikai' , zenész volt és személyi edző, én 16 voltam, kegyetlenül 'szerelmes' lettem belé, kamerában énekelt,gitározott nekem....á...el tudtam volna vele képzelni az életem látatlanban :) na ez a plátói szerelem :D
2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem még nem. Talán egy fellángolás ez, mert már kezd picit megszokottá, rutinossá válni a kapcsolatod. Remélem felpezsdül újra. Maradjatok együtt, ha még tudtok mit tanulni egymástól. Ha már nem, akkor jobb, ha elengeditek egymást. 2 év után az agyi vegyi folyamatok már nem olyan intenzívek, ami a szerelmet fenntartja. Elkezd ragaszkodássá alakulni az érzések színpalettája.


F25

2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy nő,akit általános 4. óta vonzónak tartok.Semmi különleges nincs benne,de a mai napig(pedig már felnőttek vagyunk) ha látok akár egy képet róla ,be indul a vonzódás,hogy mennyire szeretnék vele lenni...
2013. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen:) hogy kapcsolatban éltem de mégis volt a suliban egy srác akit ha láttam egyszerűen szépéé tette a napomat, és sokat is gondoltam rá... de végül nem lett belőle semmi, mert nagyon szerettem szeretem a páromat
2013. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmm.. ilyen nekem is volt6van. Én a kisfiam keresztanyjába voltam szerelmes, de fülig. A rossz benne az, hogy ha a páromat nem ismertem volna meg vele sem találkoztam volna soha.
2013. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most. Igazából a te eseted egyáltalán nem gond. Én sokat beszélek a harmadik személlyel...
2013. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Altalanos iskola 7osztalyaba megtetszet a suli egyik legjobb noje abba az idobe meg elegge batortalan voltam no ugyekben es vezna is nem mertem kezdemenyezni aztan kozepiskolainkat mas mas sulikba kezdtuk el es nagyobb szunetekbe beszeltunk mondanom se kell mindig volt baratja mire oda kerult volna a sor hogy megmondom neki mit erzek ez 4eve volt terhes volt igy buktam a szivembe attol fuggetlenul mindig helyet fog kapni
2013. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már lassan 5 hónapja egyre inkább vonz egy srác, miközben a barátom iránt már nem azt érzem amit kéne. :S Iszonyat bűntudatom van és nem tudom mit tegyek, hogy megmentsem ezt a kapcsolatot, de talán néha már azt sem bánnám ha vége lenne.
2013. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!