Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járhatok vele úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járhatok vele úgy, hogy nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg egy sráccal, nagyon szimpi volt úgyhogy találkoztunk. Végig azon szurkoltam, hogy bejöjjön nekem, és az első találkozón úgy éreztem, hogy nem lesz itt gond. Aztán megint találkoztunk, kajáltunk meg moziztunk, és nagyon kellemes volt, csak az a gond, hogy nem érzek iránta semmit. Eddig mindenhova meghívott, nem hagyta, hogy beleadjak a dolgokba, én meg úgy érzem magam, mintha csak kihasználnám. Mindig bókol, meg látszik, hogy tetszem neki, de egyszerűen nem bírom viszonozni és nem tudom mi a gond.

Ő lenne az első pasim, és nagyon szeretném szeretni őt, mert tényleg rendkívül aranyos meg kedves meg minden.

Ráadásul pár nap múlva lesz a névnapom és nem akarom, hogy bármivel is készüljön (pedig tuti fog) mert így, hogy nem viszonzom az érzéseit egy tábla csokit se lennék képes elfogadni. Nem tudom, mit tegyek. Nem akarom megbántani, de ezt így lelkileg nem bírnám fojtatni. :/


16L


2013. jún. 29. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem próbáld meg vele, lehet hogy beleszeretsz.
2013. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Boldog Névnapot majd! :)

2. Szépen mondd meg neki, hogy sajnos nem érzed a lángolást.

3. Aztán csapj be egy hideg sört :D

2013. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is próbáld meg mert valószínű idővel megszereted. :) Hisz nem mehet minden gyorsan. Majd az idő eldönti. Sok sikert!:)
2013. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Csak közben meg látom, hogy bnőm egész nap vigyorog meg beszámíthatatlan eufórikus állapotban van szinte ha este találkozik a barátjával. Én is szeretnék így érezni, és "idegenek" iránt, pl évfolyamtársak ilyesmik érzek ilyen kis lángolásféléket, de iránta nem. És ő lassan többet szeretne már az eddigi köszönő-elköszönő arca-puszinál de én nem tudom :/

2013. jún. 29. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

háát ha tényleg 0, semmi olyan érzés aminek kéne lennie, akkor sztem jobb ha közled vele minél előbb.

ha összejönnél vele így, előbb-utóbb teher lenne ha talizni akarna stb..

sztem felesleges olyannal összejönni aki iránt nem érzel semmit.

2013. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt akkor itt hagyd vele abba mert idővel neki nehezebb lesz elfogadnia. Hasonló cipőben járok, csak en szeretm is kicsit.
2013. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha semmit nem érzel iránta addig ne járj vele! így csak bántanád, mert egy idő után úgyis észrevenné, hogy valami nincs rendben. beszéld meg ezt vele, ha közeledni akar, hogy neked még idő kell. hátha kialakul belőle majd valami. de minél jobban erőlteted, hogy beleszeress, annál jobban nem fog menni.
2013. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!