Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy valaki több évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valaki több évig egy partnerrel hogy semmit nem érez iránta?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt hogy valaki évekig 2-3 évig együtt van valakivel és nem érez iránta semmit. Nincs anyagi függőség sem a kapcsolatban. Lehet ilyen?
2013. jún. 19. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Kapcsolatfüggőség, biztonságérzet miatt, vagy általános megszokás. Simán előfordulhat.
2013. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és még ritkának sem nevezném.
2013. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a mai párkapcsolatokat többségét, akkor SIMÁN.
2013. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolókkal.Nagy mértékben vannak önbizalom nélküli emberek és kapcsolatfüggők, mert nem tudják magukat teljesen érezni és elégnek, holott a legfontosabb, hogy először saját magát kell az embernek szeretnie.
2013. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos.. 4 évig volt velem úgy valaki, hogy mikor szakított azt mondta sosem szeretett igazából..Hozzáteszem én léptem ki végül, mikor már nagyon halálán volt kapcsolat,mivel én szerettem, tovább léptem volna már 4gy szintet.. Tehát ő még akár húzta is volna a dolgot.. Jól el voltunk, kényelmes volt, igazából nincs velem baj, szép nő vagyok stb.. csak épp nem szerelmes belém, de másba se..Ez valahogy nem nyugtatott meg.. Szerintem ez nem szép dolog a másikkal szemben, de sajnos tény, hogy van..
2013. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én 3 évig voltam egy olyan kapcsolatban amit az utolsó 1,5-2 évben a hátam közepére se kívántam. ki is léptem belőle 3 év után mert addigra tudtam összeszedni magam a depressziómból. szóval mindent lehet, de nem biztos, hogy megéri.
2013. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló! Volt ennek a kapcsolat alatt jele hogy nem szeretett vagy megjátszott magát?
2013. jún. 19. 18:49
 8/14 A kérdező kommentje:
És honnan tudhatom hogy én is így vagyok e a kapcsolatomba, a partnerem is csak elvan velem....
2013. jún. 19. 18:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pont egy ilyen kapcsolatban vagyok:)

Aranyos, kedves, de nem vagyok belé szerelmes.

Ez van. Támasz.


Azonban, hogy segítsek is:

lehet. Van is ilyen.

+ Ha már a te fejedben ez megfordult, akkor adhat bárki bármi tanácsot, de az igazságot már tudod.:S


Lány vagy fiú vagy?

2013. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz rá kedves utolsó... :) Remélem ő is tudja, hogy csak egy "pótlék" és te csak önző vagy vele, és nem hagyod,hogy őszintén viszont legyen szeretve.
2013. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!