Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akart velem lefekudni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akart velem lefekudni?

Figyelt kérdés

Jartam egy sraccal 2 evig ,nagyon szerelmes voltam bele ,az elejen ugy tunt ,o is szeret ,aztan kezdett szemet lenni ,veszekedtunk ,de mindig kibekultunk es ez igy ment 2 evig.Mind 2en szuzek voltunk. 1 ev utan kezdtuk el a komoly dolgokkal ,szinte minden megvolt a szexen kivul...en vele szerettem volna eloszor lefekudni ,minden vagyam ez volt ,de o sosem akarta ,es en meg ma sem ertem ,hogy miert...parszor probalkoztunk de nem jott ossze...szerintem meg csak azert mert nem akarta...aztan inkabb elment egy prostihoz es vele veszitette el.

tobb mint egy eve ,hogy szakitottunk es mar nem szeretem ,viszont aggaszt ez a gondolat h vajon miert nem kellettem neki...nem tudom a mostani baratom mit fog gondolni errol ,hogy mondjam el neki ,hogy azert vagyok szuz mert az elozo baratomnak nem kellettem...


2008. jún. 23. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen már ne filózz, hogy miért nem akarta. Azért mert hülye volt. Ez ennyire egyszerű. És nem kell erről tudnia másnak. A lényeg, hogy szűz vagy, és hidd el, majd az első alkalom nagyon szép élmény lesz.
2008. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de a mostani baratom tudja h volt 2 evig pasim...
2008. jún. 23. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülye volt a barátod. Szerintem nem tudta leküzdeni a gátlásait, félt hogy csődöt mond nálad és rossz lesz neked. Ezért először olyannal akarta csinálni, aki tapasztaltabb. És szerintem ne úgy fogd fel, hogy nem kellettél neki, hanem úgy, hogy nagyon elszúrta a dolgokat és béna volt. És a mostni barátodnak nyugodtan megmondhatod, hogy szűz vagy, és azért mert béna volt az előző pasid. Ha ezt megmondod a párodnak, biztos kétszer annyira fog rád figyelni, mint gondolnád. És szerintem jobb lesz vele az első, mint az előzővel lett volna (főleg ha ilyen nyámnyila volt szex terén).
2008. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 2 éves kapcsolatom, még régen, és mi se feküdtünk le. Azért, mert én 13-15 voltam, ő 15-18. Nem azért bem feküdtünk le, mert nem akarta volna a másik, hanem mert én fiatal voltam, és féltem...

Tudni kéne, hogy ti mennyi idősök vagytok, és akkor lehet minden világosabb lenne.

2008. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
en most 19 vagyok ,o meg 22
2008. jún. 23. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!