Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok az egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok az egyetlen csaj, akit NEM érdekel a pénz?

Figyelt kérdés

Vágyom arra, hogy sok pénzem legyen, hogy sose kelljen aggódnom az anyagiak miatt, hogy utazhassak a világban. De! Erre magam akarom előteremteni a pénzt, és nem máson élősködni.

Próbált valaki már úgy nyomulni, hogy neki már van háza, kocsija, de őszintén, ez nekem nem számít. A jövőmet is úgy képzelem el, hogy együtt spórolunk össze egy házra a leendő párommal, együtt fizetünk mindent. Persze azt én sem preferálom, ha egy pasi csak gépezik egész nap, nem tanul, nem próbálkozik, és várja, hogy majd az ölébe pottyanjon a jól fizető állás...

Most velem van a baj, vagy ez is csak egy legenda, hogy a legtöbb csajnak számít a pénz a párválasztásnál?

17L


2013. jún. 29. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért, szeretnél csórón is, ha dolgozom?
2013. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy az egyetlen. Engem sem érdekel, hogy a párom hogy keres, majd együtt előteremtjük. És még sokan vannak így, hidd el....
2013. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos életkor fölött már jobban számít.
2013. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel, de én is csak 17 vagyok. Ilyenkor szerintem még nem elvárás a pénz, a kocsi meg a ház.
2013. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a Hegylakó!!! Csak egy maradhat!
2013. jún. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy később sem fog változni a véleményem. Már most gondolkodom a pénzszerzési lehetőségeken, és az élősködés nem szerepel a céljaim között...
2013. jún. 29. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy konkrétan mi értelme az ilyen önfényező kérdéseknek? Nyilván, ha van egy kis eszed, akkor tudod, hogy rengeteg ember nem ez alapján választ párt magának.
2013. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért, ha egy pasi még 30 évesen is buszozik, az már gáz. Legalábbis, ha belegondolsz abba, hogy a 22-3 évesek már saját pénzből előteremtik maguknak az autót, akkor gáz. De ha valaki nem akar, mert jó a busz, az is megérthető.
2013. jún. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Ja 30 évesen autoja van és eljárhat vele a szemétégetöhöz ahelyett hogy a buszon ismerkedne, meg ha buliba megy egy sört sem ihat meg ez aztán az élet...
2013. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb 22 éves nem magának vette azt az autót, hanem anyuci meg apuci alárakta. Mint egy ismerősömnek, akinek vettek egy kocsit, mert átment az egyik vizsgáján. Azért az ilyenek kicsit viccesek : D.

Pénzre szükség van, de valóban jobb,ha a pároddal együtt oldjátok meg és nem egy kitartott feleség leszel. És aki meg úgy csajozik, hogy "házam meg kocsim van bébi, én vagyok a nagy ember" az elég gáz. Meg az is, hogy a sok 19-22 éves a szülei pénzéből adja a nagymenőt. Persze tisztelet a kivételnek, aki dolgozik és maga teremti elő mondjuk a kocsira a pénzt és nem felvágós : ) (De szerintem azzal sincs semmi baj, ha valakinek egyáltalán nincs kocsija. Nem attól lesz értelmes, szerethető ember valaki)

20/L

2013. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!