Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság (huszonéves) párválas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság (huszonéves) párválasztásnál számít a pénz és a jó család?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, és mennyire?

2012. szept. 23. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem van pénzem,és nemesi családból származom. Úgyhogy bátran állíthatom: Nem számít semmit!
2012. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nos valamennyire számít, mert ilyenkor az embber komolyan gondolkodik, megalapozná a jövőjét és anyagi biztonságot is szeretne, stb. Ez érthető is szerintem.
2012. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Számít, igen!Pénz: a putri neked se jön be, nem? Család: egyfolytában a nyafogását hallgatni, hogy nekem ilyen szörnyű otthon, ilyen szörnyű családi hátterem van? ááhh
2012. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha erős egyéniség vagy és nincs pénzed nem sokat érsz.


Ha erős egyéniség vagy és van pénzed az szinte tökéletes.


Ha meg gyenge vagy és van pénzed szintén szart sem ér....

Gondolom. Tehát a legjobb ha pénz + személyiség is fasza.

2012. szept. 23. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Számít! Mondjuk én még csak 22 éves vagyok, de igenis megnézem, hogy a pasi mivel foglalkozik, milyen családból származik és milyen anyagi helyzettel rendelkezik. Főleg a saját rossz tapasztalataim miatt. Tudom, hogy lefognak pontozni, de ez van. Én művelt és jómódú családból származom, ezért nálam most már alapvető az, hogy a pasi is hasonló társadalmi helyzetű legyen, mint én. Az, hogy hol mennyire számítanak ezek a dolgok, a társadalmi pozíciótól függ. Ha pl. egy egyszerű munkás vagy, akkor egy veled egy szinten lévő nőnek minden bizonnyal nem lesznek nagyobb elvárásai az irányodba, mint amiket teljesíteni tudnál. Legalábbis így gondolom. Nem nézek le senkit, de szerintem az olyan kapcsolat halálra van ítélve, amikor valamelyik fél másmilyen közegből származik. Ezt történt velem és a volt barátommal. Én egyetemista vagyok, hangszeren játszom, több idegen nyelvet beszélek, ő pedig középiskolát végzett, nem játszik hangszeren, nem beszél idegen nyelveket és munkája sincs. Végül az ő szülei vetettek véget a kapcsolatunknak, komplexusaik voltak az én családommal szemben, pedig soha nem dörgöltük az orruk alá, vagy éreztettük velük azt, hogy mi mások, vagy többek vagyunk. Ezt sosem csinálom, csak szimplán ott keresek párt, ahova tartozom. Régebben nem figyeltem ezeket a dolgokat, de most már kell. Sajnos a férfiak nagyon nehezen viselik, ha a lány az erősebb úgymond. 22l.
2012. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

" Ha pl. egy egyszerű munkás vagy, akkor egy veled egy szinten lévő nőnek minden bizonnyal nem lesznek nagyobb elvárásai az irányodba, mint amiket teljesíteni tudnál."


Munkás ember vagyok, van a számlámon majd 1 millió forint azonnal elérhető pénz (tudom, hogy a te fajtádnak ez nem sok) és a második diplomámat csinálom. Szabadidőmben pedig könyvtárba járok és különleges növényeket nemesítek.


Üdv:


Egy egyszerű munkás.

2012. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy a munkás másképp kezeli a pénzét mint egy értelmiségi.


Ennyi pénzből én már rég vettem volna egy egyszerű kocsit és megjártam volna a távol keletet egy barátommal.


Te meg.... gondolom majd veszel belőle egy új suzuki szplesst..

2012. szept. 23. 15:16
 8/14 anonim ***** válasza:
# 6: Ezt jó volt olvasni. Mármint, hogy szabadidődben könyvtárba jársz és, hogy tanulsz is. Ritka az ilyen.
2012. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ennyi pénzből én már rég vettem volna egy egyszerű kocsit és megjártam volna a távol keletet egy barátommal.


Te meg.... gondolom majd veszel belőle egy új suzuki szplesst.."


Én nem szeretem elkölteni a pénzt, pláne nem autóra. Én is szívesen elmennék messzire de sajnálom a pénzt elkölteni.

2012. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na igen, az értelmiségi nem sajnálja...
2012. szept. 23. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!