Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hónapon át udvaroltam 1 lánynak,de a barátai mindig piszkálták,így egyszer csak kiszorultunk az internetre,így ott folytattam.Látszott rajta hogy nincs ellenére,de amikor mégis elmondtam neki visszautasított.Felhívta a barátnőjét és az ő állítása szerint szomorú volt a hangja,olyan sajnálkozó(de hát minek sajnálkozott?).Amikor találkozunk szinte mindig zavarban van ha erről faggatják.Azóta 2-szer is rámírt Facebookon.Azért lepődtem meg mert amikor velem beszélt mindig a szemembe nézett és mosolygott.Elkértem a telefonszámát,de először ő az enyémet ezt furcsáltam a legjobban,még azzal sem volt semmi baja,hogy kijelentettem hogy tetszik.A barátaim szerint nem meri felvállalni.Ti mit gondoltok?Lehet még valami?,vagy számomra itt már nem terem babér.

2013. ápr. 25. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki te is az alapján amiket le írtál.Beszéld meg vele hogy akkor most mi is van vagy mi is lehetne köztetek...:)
2013. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, számodra már nem terem babér. Hagyd a fenébe.
2013. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ülj le vele egy Cola társaságában, és beszéljétek meg! :) Lesz miről dumcsizni, szerintem ő is akarja. De ha a barátai cukkolják? :)) sztem nem kellően magabiztos egyikőtök sem :) Kezdeményezz bátran!
2013. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem érez többet barátságnál.De mások is udvaroltak neki de mindet lekoptatta,de nem úgy mint engem.Erre most az udvarlóival jön,akik közül egyik a barátja maradt,hogy megy a barátjával ide-oda,megkérte a barátnőjét hogy mondta el nekem mit mondott neki az egyik udvarlója.Féltékennyé akar tenni???
2013. ápr. 25. 20:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek hívjam el valahova?
2013. ápr. 25. 20:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló sajnos lehet hogy igazad van de ez nem ilyen egyszerű,mert én valamivel többet érzek iránta.
2013. ápr. 26. 06:53
 7/9 anonim ***** válasza:
meglehet az is. a lányoknál van egy ilyen, hogy szereti ha körülzsongják. ha nincs rajongói tábor, próbál magának szerezni, hogy kimutassa a többiek felé; Márpedig ő igazán értékes. Hagyjad akkor, inkább legyen csak barátod, ne a szerelmed, mert ez a nő csak játszani fog veled. Magába bolondít addig, amig el nem éri azt, amit akar, aztán faképnél hagy. Nem éri meg neked, szerintem te is érzed.
2013. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most egy újabb udvarlóval jött és kijelentette nekem,hogy neki igen is lehet esélye!Egyszerűen annyira zavaros,hogy hihetetlen ez az oda-vissza játék.Lassan már megunom.Lehet,hogy félreismertem?Minden válaszolónak köszönöm az értelmes válaszokat és a sok segítséget!
2013. ápr. 27. 21:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Ott a nagy esélyes,ennek ellenére amint feljött facebookra már írt is rám.Igazatok van,hagyom inkább,de,nem tudom.Majd lesz valaki aki nem csinálja ezt velem.
2013. ápr. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!