Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Hogy tudnám anyámmal megértetni? 15l

Figyelt kérdés

az 1ik haverom áthívott X-box maratonra.(anya nagyon jól tudja h imádom az x boxot :D ). de nem enged át éjszakára. rengetegszer elmondtam neki énis, és a haverom is hogy nincs köztünk semmi, és soha nem is lesz! csak szeretjük egymást mint barátok, mintha a bátyám lenne(azzal meg nem szokás lefeküdni...)de történt 1 éve 1 kis félreértés:

elmentünk táborba( valami másik suli szervezte) és lehetőségünk volt nekünk is menni. meg még pár haveromnak. eljött az este. én átmentem a fiúkhoz filmet nézni, ők meg sorban dőltek ki. és mivel már nagyon elfáradtunk, befeküdtünk az ágyba(4en) és néztük a filmet. az 1ik haverom kijelentette, hogy megy aludni, és átment a saját ágyába. ott maradtam az x boxos "bátyámmal", és az 1ik haverjával. néztük a filmet, a másik is elaludt, átrugdostuk az ágy másik végébe, mi meg néztük tovább. aztán elaludtunk. reggel amikor a fiúk tanára bejött hogy ébressze őket, észre vett engem is, és kiverte a balhét, hogy ő nem dugni hozott el minket, stb. mi mondhattuk hogy nem csináltunk semmit....a csávó felhívta az 1ik tanáromat, aki meg anyámat, és hazaértem, egyből rángatott volna a nőgyógyászhoz...... mondhattam neki is hogy semmi nem volt, csak filmet néztünk és elaludtunk, nem hitt nekem. aztán nem lett nőgyógyász, nem akartam menni.(de így utólag belegondolva, lehet hogy akkor jött volna rá hogy nem történt semmi... na mind1). azóta nem nagyon kedveli az x boxos haveromat..... a kérdésem az lenne, hogy anyámmal hogy tudnám megértetni, hogy semmit nem csinálnánk nála, mert ha fiúkhoz megyek át, akor egyből kapom a " kihez mész? mikor jössz? telefonszáma? holl lakik? anyukája telefnszáma? anyukája/apukája otthon lesz? " .. szal nekem az elég kínos amikor felhívja az anyját az 1ik haveromnak és MEGPARANCSOLJA neki, hogy amíg én ott vagyok ne menjen el stb.......valaki?



2013. jún. 30. 02:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Bocsi, de tutira nem engedném a lányom, amíg kiskorú olyan fiúhoz, akivel nem járnak.

Ha nem hisz neked, akkor azon nem tudsz változtatni, csak minden esetben bizonyítani azt, hogy őszinte vagy, és felelősségteljes. 15 évesen ne is várd, hogy egy fiúhoz elenged!

2013. jún. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem, hogy voltam buliban, elengedett, felszedhettem volna 1 fiút, de nem tettem mert nem vagyok sexmániás!! és a haveromhoz meg nem enged el, akiről tudom, hogy 1 ujjal sem nyúlna hozzám!! ennek mi a logikája???
2013. jún. 30. 02:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, korlátozott az élet még ebben a korban. :S Nekem a legnagyobb gondom, hogy Budapestre nem engednek el egyedül (igaz 120 km...). X-boxom van nekem is, jössz játszani? :D Van mindenféle játékom ;) Esetleg menj hozzá nappal. Az nem elég ha egy egész délutánt nála töltesz? 15/f
2013. jún. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nm azt mondom nm elég, csak az ottlevés éjszaka azért az más. te is 15 vagy, szerintem zzt tudod :D xddxd
2013. jún. 30. 02:41
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
kellemetlen helyzetben vagy, mert nem tudtál anyáddal igazi barátnői kapcsolatot kialakítani. Ez most már későnek tűnik, de nem lehetetlen. A mostani problémádra akkut megoldást nem igen lehet ajánlani, csak egy jóindulatú tanácsot. Próbálj meg anyád szemével látni, az ő eszével is gondolkodni. Beszélgessetek sokat, őszintén. Kerülj közelebb hozzá. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2013. jún. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én tényleg próbálok vele beszélgetni, de nem megy. mintha meg sem hallana. van hogy odaszólok hogy anya nézd mit rajzoltam, vagy hogy anya ez volt meg az a suliban, és kb 10 p múlva visszaszól hogy mivan? hozzám szóltál? és csodálkozik amikor azt mondom neki hogy haggyál ink békén, és menj vissza smsezni. még utána ő van felháborodva.....
2013. jún. 30. 02:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen 15 vagyok, de mit tudok? o.O
2013. jún. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

- Ezt a gyerek teljes érzelmi elhanyagolása. Röviden elnyomás. Készülj, hogy 18 évesen otthagyod, és a saját lábadra állsz. Lehet még pszichológusra is szükség lesz.

- 15 éves kislányt aki nem volt még fiúval hamis indokkal nőgyógyászhoz vinni?! Élete végéig tartó sérülés. Ez az igazi felelőtlenség, nem pedig ha elenged.

- Ha tényleg csak x-box-ozni akarsz, hívd át őt, anyád meg virraszthat. Jobb esetben kaját is csinál. De 1-2 év mulva ebből még bajod lehet. :(

2013. jún. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%
de most komolyan... legalább drogoznátok és bacnátok a sráccal... esküszöm segítenék de így mi a facnak?
2013. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor te egy lány vagy aki X-boxozik???? Basszus nálunk miért nincs ilyen.

Szerintem mennyetek el a nőgyógyászhoz és az megmondja a dolgot.

2013. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!