Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a barátom unokatesójának a rokonába S. O . S. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(Neki nem rokona, mert úgy unokatesók az unokatesójàval, hogy az apjának a testvére a gyerek anyja, de a gyereknek (gyerek=unokateso) az apai ágról van az, akibe szerelmes lettem. Már féléve együtt vagyunk a barátommal, de már amúgy sem úgy szeretem mint a kapcsolat elején. Tegnap hogy kint voltam városba a haverokkal ott volt a B.is (akibe szerelmes vagyok), és a barátom nem voltott. Megmaszíroztuk egymást, nagyon jól elvoltunk és a végén már egymás kezét fogtuk. Tudom hogy tetszem neki, és összejönne velem HA NEM LETT VOLNA EZ A BARÁTOM , így már kétséges higy mi lehetne köztünk. Az a baj, hogy nem ide valósi a B., viszont csak 20 percre lakik és bármikor tudnánk talizni.. Félek nem menne bele. Mit tegyek? Szakítsak? Ès mit mondjak miért?!?!?!
2013. jún. 30. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szakíts, mert már nem szereted úgy, mint a kapcsolat elején, ezt te is írtad.

Aztán, hogy összejön- e veled B. az már más tészta. Az biztos, hogy tetszel neki.

2013. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szakíts vele, így csak áltatod. Az írásodból az jön le, hogy azért nem akarsz szakítani a barátoddal, hogy ha a másik sráccal nem jön össze a dolog, akkor ne ess "két szék közt a pad alá". Ha tényleg így van, akkor ez egy nagyon szemét dolog. Ha nem szereted már "úgy" a barátodat, és főként ha konkrétan másba vagy szerelmes, akkor mi a kérdés? Egyértelműen szakíts! Hogy mit mondj... mondjuk az igazat. Ha összejössz a másik sráccal, úgyis megtudja, akkor nem jobb az elején őszintének lenni, és túlesni a dolgon? Szerintem ebben a helyzetben a legjobb, amit tehetsz, az őszinteség.
2013. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!