Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap taliztam egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap taliztam egy nagyon helyes, kedves pasival és szerelmes lettem. Ő viszont semmi jelét nem adta ennek. Mit tehetnék? Lehet ő nem érzi ezt?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtünk meg, tegnap találkoztunk először. Nekem már a képeken is nagyon tetszett, de mikor megláttam és vele voltam teljesen elszálltam, korábban sose éreztem ilyesmit még. Ő 23 éves én meg 20. Nagyon kedves, rendes meg úgy vele teljesen jól érzem magam, eltűnnek a félelmeim meg a rossz kedvem. Szárnyalok mellette. Hiába először voltam vele, de olyan közvetlen volt velem, mintha ismerném régóta. Nem izgultam úgy mint másoknál és nem voltam feszült, hogy mit mondjak... jött minden magától. :)) de ő részéről nem érzem, hogy belém esett volna, egyelőre sms-eztünk este is meg beszéltünk telefonon, hogy nekem jó volt és szeretném látni újra... de ő így nem áradozik. lehet ő nem szerelmes belém? Viszont amikor rám nézett eléggé zavarba éreztem magam, hogy jól áll-e a hajam vagy milyennek láthat... nekem úgy éreztem ő az álompasi. Szerintetek ő is érezhet valami? Nem merem megkérdezni. :$ Viszont újra akar ő is találkozni velem.

2013. jún. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
majd alakul ahogy kell.. :) kicsit lehet többet várt volna tőled.. :) puszi,csók,stb..
2013. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"lehet ő nem szerelmes belém? "

Igen, lehet. De attól még vonzódhat hozzád. Vannak, akiknek sok idő kell a szerelemhez. Én őszintén szólva menekülnék olyantól, aki az első randi után már szerelmes... pedig nő vagyok.

2013. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasik kevésbé hirtelen fellángolós típusúak mint a csajok. (Persze lehet kivétel, nem tudom). Ők nem feltétlen lesznek "szerelmesek" az első adandó találkozás után. Úgy ahogy Te sem vagy még az, (hisz ahhoz hogy vki szerelmes legyen vkibe, meg kell ismernie jobban, hogy eltudja dönteni hogy tényleg érez e iránta valamit vagy sem) ez számodra egyenlőre csak fellángonlás a kis "rózsaszín ködös pillcsikkel"...:) Hidd el :)

Viszont ha még szeretne Veled találkozni, az már egy jó jel. Ha nem tartana vonzónak és nem vonzódna hozzád, akkor szép fokozatosan leépítene.

Szerintem 20 évesen ne égesd be magad azzal, hogy rákérdezel az első tali után, hogy "Hé, figyi, szerelmes vagy már belém?"...:) Hisz ez lehetetlen...:)

Ha minden jól megy, úgyis többször fogtok találkozni és majd kiforr minden :)

2013. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"hisz ahhoz hogy vki szerelmes legyen vkibe, meg kell ismernie jobban, hogy eltudja dönteni hogy tényleg érez e iránta valamit vagy sem"


ez komoly? nemaaaar, sirva fakadok ettol a mondattol :))) elso latasra is szerelembe lehet esni, es nincs kulonbseg fellangolas, vagy a "szerelem elso latasra" erzes kozott, hisz a ketto ugyanaz.. nem hiszem el hogy egyes emberek ezt nem latjak xD

2013. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 14:20


Jól van, látom Téged is sok ésszel áldottak meg ;) Ha legközelebb is lesz ész osztás, jobban furakodj ;)


Amúgy az hülyeség hogy szerelem első látásra...hogy lehet valaki szerelmes egy idegenbe? Akkor nekem is anno szerelembe kellett volna esnem az összes srácba aki velem szembe jött az utcán és mondjuk rám köszönt? Ugyan plíííz....:D De jól megnevettettél, köszi ;)

2013. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fiatalon még én is hittem a szerelem első látásra dolgokban. :) Azóta viszont rájöttem, hogy az maximum lángolás, rajongás, rózsaszín köd - nem a másikba vagyok szerelmes, hanem magába a szerelembe vagyok szerelmes!

Ezeken fiatalon át kell esni mindenkinek. :)


Végtelenül egyszerű eldönteni, hogy szerelem vagy fellángolás, ha felteszed magadnak a kérdést, hogy mibe (pontosan milyen tulajdonságokba) szerettél bele. Hogy jól néz ki? A külső varázsa megfog, de néhány hónap után megszokottá válik, az egy egy kapcsolathoz édeskevés. Abba, hogy kedves veled? Ok, egy kapcsolat elején mindenki a legjobb oldalát mutatja, de lesznek majd rossz napok is, amikor nem lesz kedves... akkor is szerelmes leszel? Vagy van olyan értéke az illetőnek, amit ő és csak ő tud nyújtani neked, senki más? Hogy nem jöhet holnap, vagy holnapután egy másik pasi, aki szintén jóképű meg kedves, és nem leszel akkor belé "szerelmes"?

2013. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-egy
2013. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kolosszus22 ***** válasza:
Inkább az a fura, hogy te egy találka után szerelmes vagy, a legtöbb embernek azért kell bizonyos idő amíg kialakul, addig max csak nagyon tetszik és vonz.
2013. jún. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!