Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Összejönnétek egy nálatok 6 évvel fiatalabb csajjal?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves pasi aki bejön nekem meg szerintem énes neki . csak az a baj hogy 6 év van köztünk és nem tudom érdemes lenne-e ebbe a kapcsolatba belekezdeni?!? segítsetek pls.

normális válaszokat várok korral én nemmel együtt



2013. jún. 30. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem.


19 évesen már elköltöztem a szüleimtől. Most 20 vagyok. Egy 14 éves csaj még időnként barbizik. Naiv, tapasztalatlan, könnyű préda és nem vonzó. 14 évesen még kicsi. 15 évesen is. 16 évesen is...

2013. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mert nem is vonzana és mert nem szeretnék TEK-eseket a lakásba XD

18/F

2013. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ott kezdődik a nő, hogy képes egyedül boldogulni, van célja és elképzelése. Egy 14-16 éves KISLÁNY még nem ilyen. Ennélfogva nem is nagyon tudnék vonzódni hozzá. Miről tudnánk beszélni? Szexen kívül miről tudna szólni egy ilyen kapcsolat? Nem sok mindenről. De a szex se lehetne valami oltári király egy szűzlánykával. Bár ez csak magánvélemény.


Barátkozni szívesen barátkozom akárhány éves lánnyal/nővel, mert tudnak érdekeset mondani és lehetnek érdekesek. Na de vonzalmat érezni? Összejönni meg főleg nem jönnék össze ennyi idősekkel.

2013. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én is 15 voltam mikor összejöttem a 21 éves barátommal 4 éve vagyunk együtt :) mondjuk én nem kis idióta pic.sa voltam ő meg nem csak azért jött össze velem h lefektessen..
2013. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Én igen és ne gyertek a pedomaci szöveggel, mert legális. 20/F
2013. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet osszejonne veled, csak nem biztos, hogy mukodne is.

Baratom 4evvel idosebb nalam, 6evvel ezelott mar jartunk par honapot, de mivel akkor meg csak 15 voltam nem igazan volt mit kezdjen velem, nem voltak meg konkret terveim, celjaim stb. Valljuk be, sok szempontbol eretlen voltam.

2013. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia Szandika :D
2013. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert az nálam már 17 éves csajt jelentene. Viszont nálad még sok a korkülönbség.
2013. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Igen . egy 14évesel is simán ősze jőnék.


F/23

2013. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Össze.
2013. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!