Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítsak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsak, ha nem enged el sehová egyedül?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a barátommal és egyszer megcsaltam de már megbocsájtott és azóta jó minden kivéve ,hogy most triplán féltékeny és szeretnék elmenni Pestre meglátogatni a rokonomat és vásárolni de egyedül nem akar elengedni mert azt hiszi megint megcsalom.A másik meg,hogy amit tanulnék tanfolyam pár hónapos az egész kb 3-4 és pesten olyan indul mi jobb mint itt és hétvégente 1 nap lenne az egész és mikor ezt elmondtam hát nem örült neki... Nem tudom mit csináljak mert tényleg szeretem és amúgy ezt leszámítva jól megvagyunk.
2013. júl. 1. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te basztad el !
2013. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azonnal dobd ki
2013. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te basztad el, de azonnal dobd ki.
2013. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
minek fogadott vissza, ha aztán most hisztizik? dobd ki, ez igy nem kapcsolat.. de miért csaltad meg amúgy?
2013. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó de azért nem könnyű valakit 5 év után kidobni, azért csaltam meg mert unalmassá vált a kapcsolatunk nem sokat tett érte,hogy jobb legyen.
2013. júl. 1. 11:08
 6/13 anonim ***** válasza:
most meg féltékenykedik.. akkor ez most jó? majd egy idő után a házból se mehetsz ki, mert mi van, ha..... ha meg amúgy is unalmas, akkor mi a fenét vársz még?:D
2013. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pendulum92 ***** válasza:
90%

"azért csaltam meg mert unalmassá vált a kapcsolatunk nem sokat tett érte,hogy jobb legyen."


Te mit tettél azért, hogy jobb legyen? Szerintem megszokásból vagy vele.


Amúgymeg edd meg amit főztél.

2013. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
r*b*nc
2013. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lenne lehetőségem új életet kezdeni bp-en az innen elég messze van de nem merek ,mert utálok egyedül lenni és olyan nehéz jó pasit találni.Ráadásul nem bírnám szex nélkül mivel 5 éve majdnem minden nap szexelünk szóval nem tudom hogy bírnám.
2013. júl. 1. 11:50
 10/13 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Valahol meg tudom érteni, hogy nem enged el sehova, szerintem előbb utóbb meg fogod újra csalni.


Magyarul csak azért vagy vele, mert szar egyedül lenni, magyarul társfüggő vagy, és kell aki megdugjon? Szerintem az utóbbira könnyen találsz jelentkezőt, de társat nem annyira. Vagy is én bottal se...

2013. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!