Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan csúnya, szerencsétlen, lúzer férfi, aki egész életében egyedül marad emiatt?

Figyelt kérdés
Szeretne barátnő, társat, de csúnyasága, határozatlansága, önbizalomhiánya miatt, egész életébe egyedül marad. Vagy azért 40 felett fog találni valaki, hogy ne egyedül kelljen leélnie az életét magányosan
2013. júl. 1. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%

"Nincs szükség arra, hogy az ilyen emberek szaporodjanak és átadják ezt a mentalitást."


Helyes inkább nőjjön tovább a demográfiai katasztrófa esélye. Bizonyos népcoportoknál így is meglesz az 5-6 vagy még több gyerek a magyarok meg így jártak a rossz mentalitásúak meg végképp ne szaporodjanak. Sebaj ez is eggyel több esély nemzetünk kihalásának.

2013. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy létezik olyan ember aki szereti magát...? Még egyet nem láttam - hacsak a nagyképű "énvagyokakiráj" mentalitás nem számít annak.


De ha ez a "helyes mentalitás" és szaporodjanak ezek akkor a maradék magyarságra még rosszabb jövő vár.

2013. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
KÉRDEZŐ.Lesz..rom.Old meg magad és ne itt nyavajogj.Aki ilyen életképtelen,az még magához sem méltó nem hogy egy nőt megdugjon.Elöbb tanuld meg szeretni magad és utánna keressél nőt,de amíg te lelki nyomoréknak tartod magad,addig nem számíts nőre.
2013. júl. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%
Egy nő sem járna csúnya, lelkisérült férfival. Miért? Azért mert senki nem kíváncsi a panaszáradatra. Olyan, hogy csúnya-szép nincs, mindenkinek más tetszik. De ha folyamatosan sajnáltatod magad, meg panaszkodsz, akkor egyedül maradsz és tényleg vegyél egy kutyát. Az emberek jól akarják magukat érezni a párjukkal és nem az az életem hivatása (meg más nőnek sem) hogy pesztráljak egy 40évest, meg lelket öntsek belé.
2013. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Biztos, hogy fogsz találni valakit. Többieknek is mondom!!

Ennél sokkal gázabb emberek is találnak párt magának. Lehet nem egy szép lány lesz, meg egy lelkisérült valaki, hasonló mentalitású lány. De sok ilyen nő van mint te.

Zsák a foltját megtalálja majd higyjétek el!!!!!

2013. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok. Nem egyszerűen azért, mert annyira ronda vagyok, mint valami bányarém, hanem mert iszonyatosan szerencsétlen. De nem baj, léteznek prostituáltak is, akik még ha átmenetileg is, de tudnak testi örömöt adni.
2013. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

8-as

Akkor sterilizáljuk a mentális sérülteket, elmebetegeket ugyeee????? mint amerikába a sterlizálási törvény bevezetésénél pffffff aztán deportáljuk a zsidókat mi

2013. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Én ismerek egy ilyen fiút, pont olyan mint te. 35 éves már. Összejött egy szintén csúnya, hasonlo lelki sérült lánnyal. Igaz a csávonak baromira nem jön be a csaj, de szerintem a csajnak sem. CSAK azért vannak együtt, hogy ne legyenek egyedül
2013. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Vannak, ismerek ilyet akinek sosem lesz senkije :(

szegények :(

2013. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
ezeket az életképteleneket le kéne lőni minek élnek ezek őszintén?
2013. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!