Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet olyan csúnya, szerencsétlen, lúzer férfi, aki egész életében egyedül marad emiatt?

Figyelt kérdés
Szeretne barátnő, társat, de csúnyasága, határozatlansága, önbizalomhiánya miatt, egész életébe egyedül marad. Vagy azért 40 felett fog találni valaki, hogy ne egyedül kelljen leélnie az életét magányosan
2013. júl. 1. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

20-as

Akkor ezekszerint lelőnéd az összes életképtelent? Down kórost, elmebeteget, nyomorékot?????

2013. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20


Akkor ennyi erővel lőjük le a búzákat is, biológiai szempontból nekik sincs értelmük...


Meg a fogyatékosokat is, meg a nem dolgozó élősködőket, a csöveseket meg úgy kb. minden hasonlót - és a maradék 3 millió magyar majd vidáman eléldegél a Pest-Fejér-Veszprém megyéni megmaradt országban.

2013. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
44%

#20


Sőt a nyuggerekre is halál, ők már megtették amit meg kellett most meg csak "pluszköltség" életben tartani őket.

2013. júl. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
szia Írj privit én se vagyok szép lány és nincs sikerem a pasiknál, de jó lenne már valaki. 25L
2013. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24


Nice try troll. :D


Talán beugrik majd a balek neked :D

2013. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25.

Nem tényleg nem vagyok szép, elég kövér vagyok. Mindig megcsaltak, elhagytak és ebből már elegem van :( Talán egy ilyen fiú megbecsülne engem. Szóval tényleg írj rám (24-es voltam)

2013. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Marketingesnek ne menjetek, 24-es és a kérdező.
2013. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!