Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor a volt pasim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor a volt pasim még mindig lohol utánam mit tudok vele csinálni hogy megértse azt hogy énnekem már nem számít semmit? És ez onnan tudom hogy lohol utánam hogy az sms eket megtartottat és egy közös ismerős térén mindig kérdezösködik rolam!

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
El tudta olvasni az sms-eidet? Nekem a második mondatot kétszer kellett elolvasnom, hogy megértsem, de biztos velem van a baj. A kérdésedre nagyon komplikált megoldást tudok csak javasolni: mondd meg neki.
2013. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Követ az utcán? Megles a fürdőszobaablakon keresztül?

Hadd kérdezősködjön, nem fáj az Neked, csak a volt barátod lesz féltékenyebb maximum. Keress valami jobb elfoglaltságot. Mert ha ezeket tudod az exedről, netalán te is loholsz utána?

2013. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kolosszus22 ***** válasza:
Azért ezt erős túlzás loholásnak nevezni, ne legyél úgy eltelve magadtól. Az, hogy megtartotta a közös smseket (mellesleg nem tudom te honnan tudhatod ezt) és kérdezősködik rólad max annyit jelent, hogy neki még fontos lehetsz, nem árt vele neked, nem zaklat. Loholni akkor loholna utánad, ha téged nyaggatna egyfolytában, de a leírásod alapján ilyenről szó nincs. Ne aggódj el fog majd ő is felejteni téged, csak több idő kell neki (gondolom te szakítottál).
2013. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom ki mit ért loholás alatt de szerintem az már számomra még kicsit durva hogy a szobája teli van a képeimmel és minden nap láttam a suli előtt és csak azért hogy láthason!!?? (mellesleg ő dobott azzal az indokal hogy nem tudja mit érez és elég durván dobott!)
2013. júl. 1. 19:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a fenéből tudod, hogy tele van a szobája a képeiddel? xD Jól írta az egyik válaszóló: úgy néz ki, te is "loholsz" utána... egyébként a válaszom ugyanaz: mondd meg neki, koptasd le. Ennél jobbat úgyse fog itt írni senki, mert ez a megoldás és pont.
2013. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezer köszi és onnan tudom ezeket hogy tesom az ő tesojaval jár és ő mesélte!!!
2013. júl. 1. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Bazzeg, itt mindenki kisegítő iskolába jár?! Ne a pasikkal törődj, hanem inkább tanulj meg helyesen írni!!!
2013. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!