Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú, akinek barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú, akinek barátnője van, miért kérdezősködik a szerelmi életemről?

Figyelt kérdés

OBJEKTÍV VÁLASZOKAT KÉREK. Nem akarok szétszakítani senkit, nem vagyok partyluvnya és a srác sem egy hímringyó. Kérlek, ennek tükrében válaszolj, megkímélve a hülyeségektől.


Szóval. Van egy fiú, aki 2 éve jár egy lánnyal. Engem alig 1 hónapja ismer, de mindig a szerelmi életemről kérdezget, megkérdezi, hogy mit gondolok róla, lúzernek, vagy normálisnak srácnak tartom-e. Olyasmiket mond, hogy szívesen lenne a srác, aki vigasztal, ha szomorú vagyok, aztán pedig visszavonja, mikor látja, hogy nem nagyon akarok ebbe belefolyni. Nem tudom, én vagyok-e a hülye és félreértem és csak barátkozni akar, vagy tényleg próbálkozik. Nagyon hatásosan a tudtomra adta, hogy ő igazából összevissza beszél és nem érti magát sem.


2013. máj. 14. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rád nyomulna, ha hagynád, én ebből ezt veszem le.
2013. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szegény csávó eléggé önértékelési bajai vannak, együtt tudok érezni vele.
2013. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem tetszel neki, és valószínűleg a kapcsolata sincs teljesen rendben. Az, hogy valakinek van barátnője, még nem jelenti, hogy feltétlenül szerelmes is. Valószínűleg, ha látná rajtad, hogy nem zárkózol el, mozdulna...
2013. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rádnyomul. Ha nem talál olyan témát amiről igazán tudtok csevegni akkor sablonos téma a párkapcsolati téma. Ez az oldal is miért annyira látogatott? Mert eszébe nem jut senkinek belépni ahol háztartási gépek a téma, ha csak nincs vele próblémája vagy termék véleményt kér. Itt meg beszélgetnek unalomból is. Na ha nincs más témátok akkor ne csodálkozz!!! Ne hiszem, hogy nyomul csak barátkozik. Legalábbis ennek jóval nagyobb esélyét látom mint a másiknak.
2013. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem tudom, hogy mi a jó neki abban, hogy egyszer olyanokat mond, hogy hiányzom, aztán teljesen közömbös lesz és fura. Lenne elég sok más témánk, szoktunk is másról dumálni, de ő hozza elő mindig az én szerelmi életemet, meg kérdezget.
2013. máj. 14. 12:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet önbizalom hiánya van és te meg olyan nő vagy, hogy vonzó és ezzel önbizalmat nyer, de nem csalná meg a párját. Valószínű ezért fékezi magát és látod furának.
2013. máj. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőm akkor nem beszélgethetek más párkapcsolatáról?o.O Akkor azt jelentené, hogy rámozdulok?:O
2013. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, lehet. Mármint nem az, hogy hűdevonzó vagyok, csak hogy újdonság. Bár én egy szemernyit sem mutattam iránta érdeklődést, sőt, kijelentettem, hogy nincs olyan srác jelenleg, aki tetszene és nem is szeretném, hogy legyen, mert nincs kedvem egy kapcsolathoz mással vagyok elfoglalva. Ezt ő elég rosszul reagálta le.
2013. máj. 14. 12:12
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem beszélgethetsz, nem ez a lényeg. Viszont ha valakit alig ismersz és ő nem hozza fel a témát, de te állandóan arról kérdezgeted, hogy milyen fiúk jönnek be neki, mikor volt utoljára kapcsolata, te mit gondolsz róla, meg miegymás, akkor azért a másiknak ez egy idő után furán jön le.
2013. máj. 14. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, én szoktam más lányok (általában lány haverjaim) szerelmi élete után érdeklődni, pusztán mert érdekel. Ellenben soha nem teszek ilyen nyálas ajánlatokat. Mintha valami eszméletlenül ömlengős módon próbálkozna. Szánalmas.
2013. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!