Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szép csajokat is megcsalják....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép csajokat is megcsalják. De miért?

Figyelt kérdés
Oké tudom nem minden a szépség de azért fura. Van egy barátnőm. Én kedvelem: kis mosolygós, cuki természetű csaj, kedves, bájos. Cicás szemei vannak ha ki van festve, olyan a szája mint Angelina Jolie-nak, hatalmas igazi mellei vannak, hosszú sötétbarna dús haja. Szerintem ő ilyen bombázó csajnak számítana. Erre az idióta pasija megcsalta 2 lánnyal is. Mindkettő lapos mellű, az egyik kampós orrú, alacsony, kb fiús csaj. Mondjuk tudom hogy ezzel a csajjal jókat szexelt ezért is választotta ezt nem a barátnőt, de azt hinném egy dögös csaj jobb mint egy fiús.
2013. júl. 1. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökér volt a pasi.
2013. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre ez a válasz:"ezzel a csajjal jókat szexelt"
2013. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be.... egy gyönyörű lány is hanyagolhatja el a párját, lehet kevésbé jó/aktív az ágyban, lehet idióta, flegma, lekezelő,stb, ami miatt másra vágyott a férfi.


Más kérdés, hogy ha valami ilyesmi oka volt rá, előbb esetleg szakítani kellett volna, de ez már más tészta.

2013. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ti sosem tanultok...

Ilyen szituációkban nem beszélhetünk sem nőről, sem férfiről, itt magának az embernek a gyarló mivolta a bajok okozója, lehet akár triszexuális bajszos kőműves is, van rá sansz, hogy megteszi, mert ember.



ENNYI

2013. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Bármilyen szép férfit/nőt látsz, legtöbbször őket is unta már valaki.
2013. júl. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szép csajok sokszor tapló bunkókkal jönnek össze.
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért csalják meg a szép nőket, mert valószínű hogy pk sem tökéletesek, a vőlegényem ex csaja is olyan volt hogy elállt a szavam mikor megláttam gyönyörű, de olyan buta liba volt hogy arról jobb nem beszélni, ráadásul beképzelt volt flegma és undorító a stílusa olyan dolgokat megcsinált a vőlegényemmel, ami nekem eszembe se jutna. nem tartom magam annyira jó nőnek mint amilyen ő de azért rossz sem vagyok viszont úgy érzem sokkal többet tudok adni neki mint az a kis dinka lány... félreértés ne essék, nem csalta meg azt a nőt, de simán megtehette volna... még nála is ezerszer jobb csajt kaphatott volna, mégsem tette mert ő nem az a fajta, tehát a pasi vérmérsékletétől is függ a dolog.
2013. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja az kimaradt, hogy nem látsz bele más emberek kapcsolatába nem tudhatod mit miért csinálnak.. lehet hogy a csaj tette meg elsőnek és ez csak a válasz volt rá, fene se tudja mi játszódik le ilyenkor az emberben, én nem lennék képes rá mindenesetre, ha valami nem jó inkább szakítanék, de nem csalnám meg. 7-es voltam
2013. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De ő nem flegma, sőt 2 lánnyal is megcsalta, de a lány mindig visszafogadta, kb minden hülyeségét elnézte neki. Mondjuk ő minden nőjét megcsalta, tehát ilyen típus. De nem gondoltam volna hogy egy ilyen szép csajt is meg lehet unni. Főleg hogy elvileg nagy szerelem volt az övék mert eleinte nagyon össze voltak nőve. Aztán megcsalta egy lánnyal és a barátnő megbocsátotta neki, és megint lehúztak pár hónapot, majd megint megcsalta de akkor már a kampós orrúval maradt.


Hozzá teszem a kampós orrú, fiús csajt is megcsalta, szóval őt is megunta egy idő után. Igaz vele most is ilyen se veled se nélküled dologban van. Csalja néha, néha meg szereti őt stb.

2013. júl. 1. 19:50
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod, erre van az a mondás, hogy "no matter how good she looks, someone somewhere is tired of her shit". Ez kb úgy fordítható, hogy "tökmindegy, milyen jól néz ki a csaj, valahol valakinek már elege van a f szságaiból".

Azaz pont ott van a lényeg, ahol te is kezdted a mondandódat -> nem minden a szépség. Egy dolog, hogy gyönyörű a csaj, de emellett viszont lehet, hogy a személyisége elviselhetetlen, vagy egyszerű, mint a faék, esetleg az ágyban teljesen "használhatatlan". Millió oka lehet, hogy miért csalta meg a srác (persze egyik sem elfogadható, ha valami nem oké köztük, akkor azt előbb meg kellett volna próbálni megoldani, vagy ha nem megy, akkor szakítani).

2013. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!