Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes pasik miért nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes pasik miért nem tudják kimondani, hogy köszönöm, szép volt de ennyi?

Figyelt kérdés
Vagy, hogy nem volt szép, de ennyi? Találkoztunk párszor, jól éreztük magunkat, aztán mintha a föld nyelte volna el... Egy hétig nem jelentkezett, majd felhívott, hogy minden oké, csak sok a meló. Mondtam, hogy oké, akkor majd beszélünk. Ennek már két hete. Miért nem lehet felhívni - vagy legalább küldeni egy sms-t-, hogy ne várjál, mert részemről ennyi volt. Ezt is megértené az ember lánya, de így, egy szó nélkül eltűnni... Na ezt nem fogom megérteni soha, hogyha kedveltük egymást, jól éreztük magunkat egymással, akkor tényleg nem érdemlek annyit, hogy legalább annyit mondjon, hogy bocs, de nem... ?
2013. jún. 29. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
velem ez van csak pont fordítva én vagyok a fiú és egy lány csinálta ezt
2013. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőtől tapasztaltam hasonlót. Mindkét nemre jellemző, ha érzelmi intelligencia híján van az adott tag.
2013. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy a nők nem képesek ezt megmondni. Nem vagyok túl érzelgős, nem fáj, ha a szemembe mondják, hogy "elég, esélytelen". Ennek ellenére egyik sem mondja, mindegyik véleménye máson keresztül jut el hozzám.:(

Szerintem a nők és férfiak nagy többsége ilyen.. hogy miért...

2013. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huhhh,úgy látom ez fordítva is igaz :( Akkor módosítom a kérdést "egyes pasikról" "egyes emberekre" :) De tényleg nem értem... mégha nem is jelent neked a másik túl sokat, túl egy-két-sok éjszakán, azért csak megtiszteled azzal, hogy szólsz, hogy ennyi, nem?
2013. jún. 29. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyet.Gerinctelen emberek. Nálam az volt, hogy összejártunk a pasival szexelni (nem sokszor egy 4-5 alkalom volt) aztán havonta hivott, hogy találkozzunk és utána mindig lemondta...Aztán mostmár egy 2 hónapja ba.zik rám, egy fb-üzit nem kaptam tőle, hogy most akkor mi a franc van...? Telefonon utoljára mikor beszéltünk ugy váltunk el, hogy majd beszélünk. Aztán ennyi.Gondolom van más akit dughat, nem is egy, ugyhogy én meg levagyok szarva.
2013. jún. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nemtől függetlenül vannak olyan sz*ar emberek! ha te nem vagy ilyen az jó, de hidd el, hogy rengeteg ilyen van nőből is akik képtelenek az őszinteségre.
2013. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És amikor egy nő 3 hónap komolynak gondolt kapcsolat után lelép?
2013. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férfiak nem tudják HOGYAN kell szakítani

A nők meg azt, hogy MIKOR..

2013. jún. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondhatnám, hogy megkönnyebbültem, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, akit egy szó nélkül ott hagytak, de ez így nem igaz. Sajnálom, hogy nektek is kihasználták az érzéseiteket. Na mindegy, az élet megy tovább. Legközelebb körültekintőbb leszek :)
2013. jún. 30. 11:28
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfiak nem tudják HOGYAN kell szakítani

A nők meg azt, hogy MIKOR..


Ne haragudj de ekkora blőd kijelentést is ritkán olvas az ember...

A nők meg azt, hogy MIKOR? Hát ne haragudj, de azt hadd döntsem már el én, hogy mikor érzem úgy, hogy köszönöm szépen nem kérek többet a kapcsolatból....-.-'

2013. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!