Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanád neki hogy nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanád neki hogy nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés
barátommal vesztettem el, ő már több csajjal is volt elöttem, és megtörtént a dolog, kicsit fájt is, meg nagyon gyorsan elment, kb 5öt nyomott aztán ennyi, és mindig azt kérdezgeti hogy milyen az ágyban.. de nem akarom meg bántani, de alapból ez volt az első,szóval természetes hogy nem élveztem, a másik meg hogy ő nagyon gyorsan elmegy, én pedig nem.. szóval nemtudom mit vár.. ti megmondanátok neki ezt?? nem akarom megbántani, meg orgazmus sem szinleltem,és nem is akarok szóval nemértem..
2013. júl. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak az igazat!

Ebből így nem lesz semmi jó, - se neked, se a kapcsoaltnak

2013. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy akkor most, hogy te elmentél lehet nyalni. Ennyi... ez a minimum.
2013. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki. Jobb ha tudja és változtat ezen..hidd el nekedi s jobb lesz.
2013. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem is értem az ilyen kisfiúkat, hát ő nem látja, hogy te nem mentél el? És még kérdezgeti? Ezt mondani sem kéne, hanem ha már visszatartani nem tudja, akkor vesse be kezét, nyelvét.

Én mondanám, de arra készülj fel, hogy bármilyen finoman is teszed, lehet, hogy nem lesz kedvező a fogadtatás.

ÉN egyszer jártam hasonlóképp, igaz ott 35 éves volt a pasi, ami szerintem már szuper gáz. Mi szakitottunk utána, de én nem bántam meg, mert aki ennyire önző az ágyban, az az élet más területén is az.

2013. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Az igen, igazi gyorstüzelő a gyerek, előjátékról, orálról meg nem is hallott, na meg az erogén zónáidat sem hiszem, hogy kényeztetné. Nem tudom az ilyen miféle tapasztalatokat szerzett, de h az előző barátnői sem voltak oda érte az tuti.

26F

2013. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!