Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szüleim nem engedik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem engedik, hogy együtt aludjak barátnőmmel, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van kb 1 hete barátnőm és majd elakarom hozni ide hozzánk is. De rá kérdeztem ilyen viccesen beajánlottam erre szüleim rögtön nekem álltak, hogy mit képzelek. Pedig 19 éves vagyok. Letudtam az iskolát. Szakmát szereztem. Jelentkeztem egyetemre és ha minden jól megy fel is vesznek. Elég önállónak gondolom magam. Amit akarok és szeretnék bárhogy is de megküzdök érte.

Mondtam már nekik, hogy fejezzétek már be. Már más 16 évesen is együtt aludhat. Már kezdek felnőni, fiú vagyok miért csináljátok? Pedig nem biztos, hogy rögtön lenne is valami. Pedig a volt barátnőmmel biztos tudják, hogy csináltuk. Mert már nem vagyok szűz. Ezért sokszor el is megy a kedvem, hogy barátnőm legyen mert ők úgy is közbe szólnának ilyen téren. Ilyenkor pedig nem tudok olyan felszabadult lenni mert rajtam van a nyomás.


Hogyan tudnám meggyőzni őket erről?



2013. jún. 30. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy telibeszarod a szövegüket és odaviszed bemutatni. Úgy sem fogják elküldeni.
2013. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hát nagyon sajnállak emiatt. Teljesen úgy viselkednek veled, mintha egy 14 éves kis kamasz fiú lennél..Szerintem ennyi idősen nem kéne anyukádék véleményét kikérni. Ott fog aludni és kész, felnőtt ember vagy!

De ha ennyire szeretnéd velük megbeszélni, akkor ülj le és mond el nekik, hogy az oké, hogy ők a szüleid de már felnőttél és be kell nekik is látni, hogy nem az van és lesz amit ők szeretnének! Kicsit had legyél önálló...

Remélem sikerrel jársz!:) Üdv: 18/L

2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy azért ilyenek mert nem tudják hogy már nem vagy szűz.Vagy mert félnek hogy teherbe ejted a csajszit és nem fogsz tovább tanulni vagy valami ilyesmi,.Szerintem fontos lenne hogy valahogy beszéld meg a szüleiddel.Abba nem mennek bele hogy te aludj a barátnődnél,?
2013. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Felnőtt vagy tojd le!-Mondjuk a szülök házába egy kicsit gáz parancsolni
2013. jún. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem az a baj, hogy én vagy ő aludjon itt. Mert már olyan nem egyszer volt. Hanem az, hogy egy szobában egy ágyon. Ha szóba jön ez, akkor rögtön a sexre gondololnak és elkezdenek itt pattogni, hogy nem aludhattok együtt. Ha meg nem úgy szólok vissza ahogy nekik az tetszik elkezdik mondani a papi dumát, hogy jajj mert látod pont ezért vagy te még gyerek. Utálom mikor azt hiszik, hogy mindig nekik van igazik. Pedig számtalanszor volt, hogy nem nekik volt igazuk.
2013. jún. 30. 22:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg ha netán egy kis kupi van és én hozni akarom akkor jajj nem lehet mert rendetlenség van. Olyan feszültek ilyen téren, hogy valami eszméletlen. Pedig én mindig úgy kitakarítok olyankor ha hozni akarok valaki fontosat. Komolyan mondom wctől kezdve mindent ne hogy valami gazos dolog legyen. Nővérem nem foglalkozik ennyit ezzel a dologgal mikor a barátja jön ide. Főzni is megtanultam és még főznék is neki ha csak azon múlna. Elég sok mindent megtudok főzni és eddig még panasz se volt rá.
2013. jún. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!