Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz hogy a párom még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy a párom még nem ismeri a szüleimet?

Figyelt kérdés
Még csak 2hònapja vagyunk együtt, minden tökéletes de még nem mutattam be a szüleimnek,nem is járt nálunk mivel szégyenlem a házat ahol lakunk és nem.akarom hogy idejöjjön és ezt lássa. :(.még ajtò sincs a szobámon... mit tegyek? :( szeretném.hogy megismerjék egymást de azt nem hogy lássa a házat. :( l/20

2013. júl. 1. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismerkedtetek a pároddal akkor valószinüleg megismerted és rájöttél hogy nem egy kretén.

Ezzel szemben mikor ö megismert téged, mivel nem kretén levágta, hogy Te nem palotában laksz, de takaros helyes lány vagy.

Ezen információk birtokában valószínünek tartom, hogy ha áthivod akkor nagyon nem fogja érdekelni, hogy milyen házban élsz, hiszen Téged szeret.

Ne szégyeld a múltadat és a családodat mert sosem tudod mikor látod öket utoljára. :)

2013. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de minden jó kapcsolat alapja az őszinteség, így nem árt, ha ismeri a részleteket. Nem kell akár sosem elvinned oda, de mesélj neki róla.
2013. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont most jutott eszembe, hogy oké hogy a szobádon nicns ajtó, de pl felrakhatnál ilyen kis logo csicsás madzagokat az ajtódra ami adna a szobának ilyen keleti feelinget és igy tök dizájnos lenne és extravagáns is. :) És nem is kerül sokba csak kreativitás kell hozzá meg némi alapanyag. :)
2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

aj már..

ne aggódj ilyen miatt :)

nem azért van veled.. hanem miattad.. ha normális akkor nem fog neki ez gondot okozni :)

2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb úgyis megtudja hol laksz.


Az én barátnőm se volt még nálunk mert nem tudott eljönni. Nem szégyenlem a házunkat de tudom hogy nincs úgy karbantartva és nem új, vannak hiányosságok.

Én voltam már náluk és az övéké sokkal jobb mint a miénk.


Arról nem tehetsz hogy a tietek nem szép. Majd ha saját házad lesz akkor tudsz arra törekedni hogy jobb legyen.

2013. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatò szavakat. Főleg az 1-nek, meghatòdtam :)
2013. júl. 1. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az,de ne szégyelld.

Ha azért lenne így,mert a szüleiddel van gond,az még érthető,de a haz miatt még ne legyen ez.

2013. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!