Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy évek után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy évek után az egyik fél férre ismeri a másikat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hajjajj de még mennyire.

Nagyfater azt mondta, hogy egy élet sem elég hogy teljesen kiismerd a másikat. Mert változik.

2013. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom nálunk az a helyzet,hogy a páromba abszolút nem bizom meg van rá okom nem is egy!! :(

de mint ha megváltozott volna csak én nem vettem még észre és állandóan veszekszünk és azt mondja mikor dühös hogy nem ismerem 2éve lakunk együtt.

2013. máj. 26. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd az emberek változnak, van ahol megmarad a bizalom és a jó összhang, és a tuti kapcsolat, de valahol nem.

Ez egyes helyeken természetes.

És azt mondom, hogy valami nem megy azt nem kell erőltetni.

És sok esetben csak időhúzás az egész......

2013. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
'férre'... :( helyesírás ezerrel
2013. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!