Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szabadulhatnék meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szabadulhatnék meg a volt barátomtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több mint egy éve szakítottam a barátommal akivel 2 évig voltunk együtt, szakításnál meg beszéltük, hogy barátok maradunk. Semmi probléma nem volt addig, amíg meg nem ismerkedtem a jelenlegi párommal. Nem lakunk együtt de sokat itt van nálam. Ilyenkor a volt barátom is be állít egy baráti csevegésre, késő délutánig itt van mikor azt hisszük, hogy megszabadultunk tőle 2-3 óra múlva vissza tér, hogy mi lenne ha közösen filmeznénk. Mikor mondjuk neki, hogy szeretnénk kettesben lenni, akkor ki szeretne menni a mosdóba, éhes, szomjas, egy kicsit pihenne mert el fáradt. Mikor haza ér ide telefonál, hogy mit csinálunk, Ő biztonságba haza ért minden rendben van vele.

Szerintetek miért csinálja ezt? Nagyon jó barátok voltunk, mindent meg beszéltünk ha valami problémánk volt, volt neki is egy kapcsolata de nem tartott sokáig. El mondta nekem el fogadtam örültem neki, hogy boldog lesz, nem készítettem ki Őket. De ami velem csinál már kezd kiborítani és nem értem, hogy miért csinálja ezt.

Ő 23 éves.

Én 21/L


2013. júl. 1. 23:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok vagytok, mint Shrek meg Fiona, az exed meg mint Szamár..:D
2013. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyenkor a volt barátom is be állít egy baráti csevegésre"


Nem kell beengedni.


"egy kicsit pihenne mert el fáradt"


Ahhoz nem fáradt, hogy hozzátok menjen? Otthon nem tud pihenni?


Hát álljatok már a sarkatokra tessék határozottabban fellépni!

2013. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet nem nevezném barátnak. Nem tud beletörődni, hogy neked már más van és ezt elég gyerekesen reagálja le.
2013. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

1 XD


Amúgy itt már csak egy "Na most húzz a pics*ba!" segítene :D

2013. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeret.

Nem kell vele foglalkozni. A jelenlegit nem idegesíti a pattogása? Én már lecsaptam volna.

2013. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért csinálja ezt, mert féltékeny és vissza akar téged kapni! Világos mint a nap!
2013. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg :) De már nagyon idegesít, mikor ide állít a sok hülyeségével. Mondtam már neki szépen hogy szóljon ha beszélni akar de ne jöjjön ide. Mondtam már neki csúnyán, de nem érti meg. Mikor nincs itt a párom eszébe nem jut ide jönni. Mikor itt van a párom azt várjuk, hogy mikor csenget már megint valami hülyeséggel.
2013. júl. 1. 23:45
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, mi a fenéért engeditek be egyáltalán? Megmondod neki, hogy már zavaró a jelenléte és túlzásba viszi.


Láthatóan nem lépett túl rajtad és így próbál a közeledben lenni. Mondd meg neki, hogy fejezze be, ha pedig nem érti, akkor ne engedjétek be.

2013. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk, hogy nem engedjük be de akkor addig csenget, kopogtat, hogy már a szomszédok is kiabálnak vele. Akkor el megy és kb. 10 perc múlva kezdi előröl. És akkor meg kérdezi "Boltba voltatok, mert nem rég is voltam itt és senki nem volt itthon".
2013. júl. 1. 23:50
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beteg ember. Ne légy vele bunk. de a mostani párodat kérd meg, h erélyesen lépjen fel és mondja el a srácnak, hogy nagyon jól tenné, ha leállna, mert nincs esély az újbóli párkapcsolatra.
2013. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!