Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett ez rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett ez rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve vagyunk együtt. Régen minden apróság miatt hisztiztem, majdnem szakított. Elhatároztam, hogy megváltozom, és sikerült. Egy normális barátnő lettem. Viszont figyeltem, hogy apróságok miatt ne hisztizzek...minek utána elkezdett néha megalázóan viselkedni velem, meg furcsán, de nem akartam hisztizni így sokáig tűrtem. Aztán megint kedves lett, és ezek váltakoztak.

Ma bementem a suliba, és nagyon rosszul voltam, kétszer majdnem elájultam, elsötétült előttem minden. A barátom végig mellettem állt, támogatott. Vigyázott rám.Eleinte úgy volt, hogy öt órája van, aztán haza kell mennei segíteni. Utána kiderült, hogy elmarad neki az utolsó, és ugyanakkor végzünk. Kérdeztem, hogy maradunk kettesben? De írta, hogy nem, mert segítenie kell. Utána úgy volt, hogy haza visznek kocsival, de ez változott és a barátommal tudtam volna félig hazam menni(arra fele kell mennie, mint nekem). Végül együtt elindultunk, aztán kérdezte, hogy akkor most haza visznek-e engem kocsival, és mondtam, hogy igen, de egy darabig együtt megyünk. Elis indultunk, aztán félúton mondta, hogy elmegy a busszal (nem akartalekésni a vonatot), és elrohant,felszállt a buszra, és ott hagyott.

Nekem ez azért esett rosszul, mert úgys arra mentem volna egy darabig, vagyis majdnem teljesen, és megse várt, hanem elrohant. pedig rosszul voltam, és mindenki azt mondja, hogy igazán elkísérhetett volna tovább is.


2013. jún. 14. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te nem változtál, ugyanolyan hisztis csipa vagy, mint voltál.
2013. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mert sokmindent nem tettem szóvá neki. Én tényleg változtam, ezt Ő is észrevette.

Amiatt hisztiztem régen, hogy csak suliba találkoztunk, suli kívül heti egyszer kb. és én többet akartam kettesbe lenni, és a suliba kevesebbet, hogy a barátokkal lehessünk. De neki ez sose jött össze, heti 1x 2x maradtunk suli után 30percet vagy egy órát, szombatonként meg vagy átmentem, vagy nem.

2013. jún. 14. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj, szerintem fontos volt neki, hogy segítsen, és minél hamarabb haza akart érni, és ennyi. igen, lehet, hogy elkísérhetett volna még egy darabig, de mint írtad nem akarta lekésni a vonatot. szóval szerintem ne kell ezt túlreagálni, de ha téged zavar, akkor kérdezd meg tőle, hogy miért hagyott ott. mondjuk szerintem nekem is rosszul esett volna, viszont őt is meg lehet érteni, mert én se szeretem a buszt lekésni. szóval beszéljétek meg és ennyi, nem kell ezt túlparázni. 17/L
2013. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen igaz. Annyit mondott, hogy ne haragudjak.

Tudom, hogy nem akarta lekésni, de alapból úgy készült, hogy öt órája lett volna. És egy felet se maradt velem. De igen érthető, mert én is megértem, és tudom tényleg, hogy segítenie kellett.

2013. jún. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!