Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írhatnék neki hogy éreztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Endii* kérdése:

Mit írhatnék neki hogy éreztessem vele?

Figyelt kérdés

Néhány napja egy rendezvényen megismerkedtem egy lánnyal, akivel tulajdonképpen végig együtt is voltunk, smároltunk, ilyesmi. (többnapos rendezvény)

Cseréltünk elérhetőséget is, azóta párszor már beszéltünk is, írogatunk egymásnak, de ő vidéki, Pesttől nem messze, kb. 50 km-re lakik.

Szeretném, ha ennek a dolognak lenne folytatása, nagyon szívesen összejönnék vele, de nem tudom, hogy ez neki csak akkor volt fellángolás, vagy Ő is így van a dologgal. Szeretném neki megírni ezt valahogy, azonban nem tudom, nem venné-e érdekesen ki magát a dolog, ha így hirtelen küldenék neki egy hosszabb üzenetet, amiben mind ezt leírnám. Sajnos a munkám miatt még legalább két hét, mire meg tudnám látogatni, addig pedig szeretném valahogy éreztetni vele.

Szerintetek mit írhatnék neki, vagy mit tehetnék?



2013. júl. 2. 11:23
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
Sztem inkább beszélj vele telefonon és ne üzenetet küldj neki. Mégis csak "személyesebb" ha hallja amit mondasz és nem csak olvassa.
2013. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hű,hát nekem is volt ilyen nagy fellángolásom de aztán nem lett belőle semmi.Tapasztalatból mondom,hogy nem jó hosszú üzeneteket írni. Èn pl folyamatosan ezt csinàlom de sosem kapok vissza rájuk terjengős válaszokat.A címzett elolvassa,tudomásul veszi de ennyi.Nem érdemes hirtelen hatalmas mennyiségű információáradatot a nyakába zúdítani,én is valami személyesebb megoldást ajánlanék.Azonban,ha nektek együtt kell lennetek előbb-utóbb minden meg fog oldódni.;)
2013. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ezeket a legjobb személyesen megbeszélni. a találkozás alkalmával az is kiderülhet, h mindez csak azért volt, mert ott elkapott benneteket a fesztivál lendülete, vagy tényleg lenne-e jövője a dolognak.

amíg csak neten beszéltek, írhatsz neki finom célzásokat :)

2013. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!