Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem vele, hogy nekem ez több anélkül, hogy elmondanám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki hisztisnek és idegesítőnek tart, de bármi problémám van ő az első, aki meghallgat. Többször sírtam ki a vállán magam. Elmondtam neki, hogy nekem mennyire fontos és hogy szeretem. Nem veszi a lapot, hogy szerelmes vagyok. Nem merek elé állni és elmondani, hogy szerelmes vagyok, mert félek, hogy elijesztem vele és elveszítem. Szerintetek barátságot érez csak irántam? Hülye p*csának tart sokszor meg dilisnek, de még is mindig ott van mellettem. Hogy éreztessem vele, hogy nekem ez több anélkül, hogy elmondanám? Minden vágyam az lenne, hogy ő lépjen.
2013. ápr. 5. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

játsz nyílt lapokkal, ha sokáig húzod és még jobban megszereted és akkor derül ki, hogy ő nem vonzódik hozzád, jobban fog fájni! :(

küldj jeleket, illetve ha közel kerültök, csókold meg és súgd neki oda hogy szereted... ha ő is, akkor onnan egyenes az út, ha nem, jobb ha most kiderül.

2013. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!