Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az én problémám teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én problémám teljesen egyedi, megtaláltam az igazit, de Ő másabb gondolkodású embertípus? 23/L

Figyelt kérdés

Szóval 8 hónappal ezelőtt ismerkedtem meg egyetemen vele.

Amit tudni kell róla, hogy nagyon érdekes személyiség, és rögtön meg is fogott, s mára már szerelmes is vagyok belé..

Már első látástól kezdve szemeztünk úgy 2napig, míg én kezdeményeztem, mert már nem bírtam.:)

Szóval azóta is tartjuk a kapcsolatot napi szinten, de minden alkalommal én kezdeményeztem, ő soha nem tette. Viszont nagyon kedves, aggódó, érdeklődést mutat felém, de nem tesz semmi félreérthető megjegyzést. Tehát semmi jelet nem mutatott még idáig, hogy én valamennyire is tetszenék neki, ellenben velem.... én már többször megjegyeztem óvatosabban, hogy nekem nagyon tetszik.(nem beszéltünk barátságról soha..)


A srácról tudni kell azt is, hogy fél évvel fiatalabb, mint én és nagyon elfoglalt ember. Vannak barátai, nélkülük sosem látom, de elég válogatós embertípusnak is néz ki. Egyetem mellett elég szépen alakítja az életét, mert egy elég drága autója van, amit napi szinten használ is.

Viszont ő nem az a srác, aki ilyennel kérkedne, mert BMWje van(amit ő keresett meg), ő egy nagyon rendes srác, aki lehet nem engedi kimutatni a saját személyiségét, vagy miért zárkózik el előlem ennyire ?


Más lányokkal is ilyen.. elég helyes, mégsem kezdeményezett még soha lánynál és azt mondta nem is szeretne.. de indokot nem mondott rá.


Segítsetek!


23/L


2013. júl. 2. 19:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Meleg.
2013. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem meleg .. esetleg valami normális segítség ?:)
2013. júl. 2. 19:21
 3/29 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszel neki, csak udvarias.
2013. júl. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon visszafogott, szerintem értelmes srác lehet. De ki kell érdemelned a bizalmát és érdeklődését.
2013. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Aszexuális.
2013. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
kérdezd meg:) vagyis mondd el konkrétan amikor kettesben vagytok, de előtte legyetek kettesben :)
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Igen, valóban értelmes és tényleg nagyon kedves és mindig segítőkész..


Lehet, hogy nem tetszem neki ?:(

2013. júl. 2. 19:24
 8/29 anonim ***** válasza:
szerintem nem tetszel neki
2013. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A barátait tekintve nagyon válogatós, és ezt nem arra értem, hogy csak hozzá hasonló anyagi helyzetűekkel lenne. A személyiséget értem. A barátai is hozzá hasonlóan nagyon kedves és segítőkész emberek, nagyon becsületesek..


Amikor beszélgettem vele a párkapcsolati témákról, arra csak annyit mondott, hogy nem vágyik most rá és tehernek érezné, mert nem gondolja, hogy ő alkalmas lenne rá.. és ennyivel lerendezte. Viszont a szexet nem igényli ezek szerint ? Nem gondolom, hogy k*rvázna..

2013. júl. 2. 19:28
 10/29 anonim ***** válasza:
Ebben az országban egy bizonyos népcsoport szokott BMW-vel járni. Ha ő éppen nem a kivétel, aki erősíti a szabályt, akkor ott lehet a bibi. Általában nem csípik túlzottan a fehér embert.
2013. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!