Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándék barátnőnek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék barátnőnek!?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 hónaposak vagyunk,az anyagi nehézségek miatt nem tudok már mit venni neki de egy könyvet megvettem neki amikor még félreraktam. Még valami személyesebb ajándék valami kézzel készített kéne csak ötletem sincs hogy mi, segítsetek! :)

2012. dec. 20. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

"de egy könyvet megvettem neki amikor még félreraktam." : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

on: dekupázsolt ékszeres doboz, kijön párszáz forintból, hasznpos, sk, nehéz melléfogni vele

vagy csináljatok közös programot, cukrászda, séta vyalami szép helyen, stb.

2012. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hónaposak vagytok? Pelenka. Sok.
2012. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 XD XD :D
2012. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!