Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig volt pasim, pedig nem akartam, de most akarok, és most miért nincs?

Figyelt kérdés
14/L
2013. júl. 3. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen mindig volt pasid? mióta? talán lehet hogy ideje lenne nem a pasizáson járni az eszednek, hanem a tanuláson. Mert ha így folytatod hamar kiégsz. Aztán már tuti nem lesz pasid, normális legalább is.
2013. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy akartak járni velem, de engem nem érdekeltek. Most már az összes barátnőmnek van pasija, csak nekem nincs, és olyan hülyén érzem magam velük, mert ők mindig arról beszélnek, hogy milyen jó.
2013. júl. 3. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg így jártál, akiknek kellenél neked nem kellettek akiket te akarsz, ők nem akarnak. Mi lenne ha olyannál próbálkoznál aki járni akart veled? Amúgy meg még nagyon fiatal vagy, nem maradsz le semmiről. Az élet nem csak ebből áll, jelenleg szerintem a tanulás fontosabb lenne most neked. De ha emellett akarsz pasit, akkor tegyél érte. Ne csak várd a sült galambot. Adj jeleket annak aki érdekel. Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Nem kell neked kezdeményezni, de legalább pár mosoly vagy valami a srác irányába kell, hogy felkeltsd az érdeklődését.
2013. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. :)
2013. júl. 3. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!