Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet akarok vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet akarok vallani (írásban akartam volna) de akikkel beszéltem erről azok azt mondták személyesen jobb lenne mert lehet a dolgok is máshogy alakulnának akkor. Titeket befolyásolna hogy hogyan vallanának nektek szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a csaj.Ha nem egy romantika donna,jobb lesz szóban,vagy tettekkel.
2012. ápr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javasolnám, hogy ne terítsd ki az érzelmeidet. Az olyan nagy sokkot okoz a másik félnek, hogy nem igazán alakulhat jól. Legalábbis én úgy veszem ki az írásodból, hogy egyébként nem jártok, nem vagytok egy pár, csak ismeritek egymást.


Szóval engem befolyásolna. Ha nem párkapcsolatban vallanak szerelmet, akkor egyrészt nem is veszem annyira komolyan (mivel nem járunk, nem ismerhet annyira, ergo nem szerelem igazából) másrészt hidegzuhanyként érne, és ha még be is jönne a srác, ez tuti elriasztana. És szerintem ezzel a csajok nagy része így van.


28/n

2012. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NEEMMMMMMMMM!

maradj az eredeti ötletnél!

írj neki szerelmeslevelet!

én is odszkodtam nagyon a dologtól, de megírtam, és oda is adtam a csajnak...

nagyon tetszett neki! és bár szerintme elég szánalmas lett, őneki nagyon bejött, és rögtön 3 szor iselolvasta egymás után...

szal sztem próbáld meg te is! ;)

2012. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jaaaa azt nemtom ,hogy együtt vagy e a lánnyal.....

mi már fél éve együtt vagyunk...utsó voltam.

2012. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj neki szerelmeslevelet :DDD ha én kapnék annak örülnék :DD
2012. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd le, és add oda személyesen. Ez a tuti.
2012. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem elég nagy gyávaságra vall levélben szerelmet vallani...állj oda szemtől-szemben és mond el az érzéseid.
2012. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!