Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nőhöz barátilag közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőhöz barátilag közeledem, miért nem akarja úgy hagyni?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy nőről van szó.(messze lakó, facebookos dolog)

Az elejétől hangsúlyoztam, hogy nem akarok kikezdeni vele.

Erre sokszor neki állt érvelni, hogy miért nem lehetek vele úgy.

Meg amikor végre felfogta, hogy csakis barátság, akkor meg már nagyon megnyílt, és gondoltam találkozhatnánk is, szigorúan csak beszélgetve.

Akkor meg el kezdte megint, hogy nem lehet köztünk semmi.

Mert neki van valakije, azért nem lehet, meg mert messze lakunk egymástól. ez a 2 érv jött mindíg elő.

Most mi van ezzel a nővel?

(mellesleg 28 körül vagyunk mindketten)


2013. júl. 3. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem akar ekkora távolságot megtenni csak egy baráti csevegés miatt. Valószínűleg ő még mindig férfiként gondol rád, ezért akadály a pasija.
2013. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát, az úgy elég kellemetlen helyzet, mert nem akarok az a szemét lenni, aki egy kapcsolatot szétszakít.

De a kapcsolatot megszakítani se ,mert nagyon érzékeny lélek, és biztos nagyon megsínylené a dolgot.

2013. júl. 3. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!