Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hova vinnetek el a parotoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DaaaS kérdése:

Ti hova vinnetek el a parotokat egy hetvegere?

Figyelt kérdés
Otletekre lenne szuksegem ,segitsetek:)
2013. júl. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegedre, mozizni. vagy fürdeni. :)
2013. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wellness hétvégére kikapcsolni, lazítani, pancsolni :D
2013. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
en is arra gondoltam eloszor:)
2013. júl. 3. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most a legszívesebben valami vízpartra tervezném a hétvégét a párommal, nappal a melegben fürödnénk, fagyiznánk, sétálnánk, este grilleznénk, vagy szalonnát sütnénk.
2013. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párommal mi Nyíregyházára megyünk, van ott egy szép állatkert, megnézzük, meg lehet, hogy Lillafüreden is nézelődünk kicsit. :) Amúgy Szilvásvárad is nagyon szép, ott májusban voltunk. Az egyik válaszoló írta Szegedet, én is ajánlani tudom! :) Bár, azért ez attól is függ, hogy merrefelé laksz, és milyen távolságban gondolkodsz!
2013. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazság szerint szinte mindegy, a lényeg, hogy ketten legyünk, messze a bajoktól, a többi csak sallang. Mondjuk a wellness pont nincs ezek között, drága, trendi és pózer rongyrázás az egész, ami ráadásul dögunalmas. Nem igazán értem, egy fiatal párnak mi az élvezet ebben. Ok, kérnék egy masszázst, megbuborékoltatnám a farkam a jacuzziban, onnantól meg unatkoznék.
2013. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!