Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagytátok már ott a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytátok már ott a párotokat más valakiért? Hogyan közöltétek vele? Hogyan reagált?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Szinte az összes pasimmal így lett vége. Hogy közöltem vele? Általában összebalhéztunk, eljöttem és soha többé nem kerestem.
2013. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondtam neki , hogy lemegyek a kocsiba valamiért.

ő megérezte, hogy valami nagy baj lesz, ezért utánam jött hálóingben...azóta sem láttam, csak mikor a visszapillantóba belenéztem, láttam hogy nagyon sír.

2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Normális módon közöltem vele, hogy "ne haragudj, de ez szerelem nélkül már nem megy". És az ilyet mindenkinek meg kéne értenie, tehát ez nem feltétlenül számít hűtlenségnek. (szerintem)
2013. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zakathol ***** válasza:
A volt barátnőm, és nem közölt velem semmit. Persze fordított helyzetben a többség habzó szájjal veri a nyálát, hogy "nincs bennetek gerinc. mocskok vagytok. pfejj" aztán tessék, egyik kutya, másik eb :)
2013. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt hazudtam, hogy szerintem elsiettük a kapcsolatunkat. Rosszul viselte, többször is próbálta visszakönyörögni magát, még a barátait is rám küldte, hogy beszéljenek velem. L
2013. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
közöltem vele hogy ez így nem működik és kerestem valami hülye kifogást is.azóta van olyan akivel jóban maradtam,de van aki még köszönni se tud.
2013. jún. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kevés kivétellel minden páromat így hagytam el. Kapcsolatfüggő vagyok. :( Hol megmondtam, hogy szerelmes lettem másba, hol valami kifogást találtam ki. Nem szép dolog, nagyon sajnálom mindegyiket. Ha velem valaki ezt csinálná... :(
2013. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Ez gyenge, kapcsolatfüggő emberek stílusa, szerintem elég jellemtelen és szánalmas dolog az ilyen szakítás, bár előbb-utóbb mindenki visszakapja. Miért? Mert ha valaki miatt elhagyod a párod akkor már nem szereted, nem jó vele - magyarán akkor kell szakítani amikor ezt érzed és nem csak akkor amikor már bebiztosítod magad egy újjal. Volt barátnőm is így szakított velem, ő letagadta h lenne valaki neki a képben (hülyének nézett), de én már akkor tudtam h kamuzik, csak nem mondtam neki. Azóta már áldom az eget, hogy megszabadultam tőle! :D

26F

2013. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az egyik exem csinálta velem ezt. Akkor jutott eszébe közölni, hogy ő az exébe szerelmes, miután már lefeküdtünk. Nea mondom kösz... Olyan 2 hónappal később próbálta visszakönyörögni magát, az exe nem akart vele összejönni. Mikor elhajtottam a francba, lek.rvázott. 1 hónapra rá pedig megismertem a mostani férjemet:)


27/N

2013. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!