Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság mi kell ahoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mi kell ahoz, hogy egy lánynak igazából bejöjjél, és egyszer teljes szívből szeressen?

Figyelt kérdés

Én mostanság léptem ki egy komoly kapcsolatból,és hát minek is várjak elkezdtem keresni.

De azt vettem észre ,hogy a lányok nagy részének elvárásuk lett az hogy páva vagy SWAG legyen a gyerek..

Én egy átlagos srác vagyok,tudom magamról hogy nem vagyok egy reménytelen eset,csak úgy nemtudom hogy mostanság igazából mi is kell a lánynak!!!

Ha az őszinteségen,a bizalmon,és a vonzalmon kívül még kell más akkor valaki segítsen!!!!!


2013. júl. 3. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Pénz and sharm :D
2013. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
$$$
2013. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add önmagad!És ne akarj páva lenni!Személy szerint rühhelem azt a tipust! :D
2013. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek a terveim közt hgy páva legyek,se SWAG

:D

2013. júl. 3. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy adag szerencse! :D
2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy hozzá mindig őszinte és hűséges...Járj a kedvében, legyél kedves és udvarias, ezek nagyon fontos dolgok (számomra).
2013. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!