Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább azok a férfiak udvaroln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább azok a férfiak udvarolnak manapság, akik nem komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy a normális, rendes férfiak, akik komoly kapcsolatot akarnának, azok otthon ülnek vagy nem, udvarolnak, nem hódítják meg a nőket. Azok jönnek oda, akik inkább szexet akarnak vagy már van barátnőjük stb stb..
2013. jún. 26. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt az udvarlás ma már nem divat,és kevesen művelik a pasik közül,másrészt az ilyen macsóknál amit te udvarlásnak hiszel,az csak szédítés.Az udvarlás és a szédítés között van különbség.Minden olyan eset szédítés kategória,ahol már rögtön az elején nagy szavak hangzanak el.
2013. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A naiv férfiak udvarolnak, akik azt hiszik, h az számít vmit.
2013. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Úgy vettem észre hogy a normális, rendes férfiak, akik komoly kapcsolatot akarnának, azok otthon ülnek vagy nem, udvarolnak, nem hódítják meg a nőket."


Egyrészt nincs rá igény részetekről, másrészt pedig nem érdemlitek meg az udvarlást.

Udvarolni az urak szoktak, a hölgyeknek, de én hiába vagyok úr, ha nincsenek hölgyek, hanem csajok vannak, meg libák. Én többet nem alázom meg magamat!

2013. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb egyetértek az utolsóval.
2013. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:

Van benne valami, már ha csak magamból indulok is ki (bár jó pasinak tartanak nem vagyok egy nagy hódító és még sokat is ülök itthon :). Ez alapvetően a személyiségtípustól is függ. A legtöbb olyan fickó, akinek nem okoz feszélyezettséget, hogy idegen csajokhoz odamenjen és nyomja a dumát (udvarlásnak azért túlzás lenne nevezni szvsz) azok valóban könnyelműen fogják fel a dolgot. Kinéz magának egyet és ha nem jön be már repül is a következőhöz, kevésbé tud mélyen kötődni 1 emberhez.

Van egy haverom, az személyiségre az ellentétem, 24 éves de már vagy 15 barátnője volt, kb. pár hónaposak, van neki h legyen, de egyiknél sem éreztem azt h komolyan szeretné.

26F

2013. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!