Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint egy év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint egy év után is szerelmes vagyok az exembe. De ez nem ilyen egyszerű, szerintetek lehet ebböl valami? Többi lent

Figyelt kérdés

Én is az exem kb 2 honapot jártün. Elég érdekes kapcsolatünk volt. De mivel ő egy máski városba él, itt csak koleszba lakik a nyári szünet elött szakítottunk. Mikkor én elkezdtem a gimit az 1 unokatesója lett az osztalytársam és most a legjobb baratnőm. Mindig azt meséli hogy én vagyok az egyetlen lány akiről az exem mesélt.

Na utána voltunk egy bulin együtt és megdumaltunk mivel mind a ketten alkohol hatás alatt voltunk hogy másnap dumalunk és ugy is lett volna de történt valami fontos ami milyat nem jött össze. Azután én hazza jöttem és írt.hogy mennyire vári hogy újra talizunk, de nem lett belőle semmi.

Amikor lett új pasim aki szinten abba a koleszba élt állandoan azt mondogatdta neki,hogy én őtet csalom meg hogy én senki mással csak vele birok boldog lenni. Ami szerintem igaz is.

És utolso nap itt elszököt a koleszból és ezért kirugták és most többet nem jön vissza. Én ezért nagyon mérges lettem és nagyon összevesztünk. A barátnőm akkor írta nekem hogy az exem szrt is ez miatt hogy lehet hogy többet nem fogjuk egymast láttni.

Szerintetek ő még érez valamit írántam? Lehet köztünk még kapcsolat valaha? Én tényleg nagyon szeretem, neke mindenben ő volt az első.

16-L



2013. júl. 4. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Azt a rohadt, hogy sikerült ennyi hibát vétened egy fél képernyőoldalnyi szövegben? Egy rakás elgépelés, a központozás szinte teljes hiánya... ugye csak részeg voltál, és nem kisegítő gimis?

Már bocs, de fájt olvasni.


A kérdésre reagálva:

- Miért szakítottatok? Ha annyira szerettétek volna egymást, akkor nem szakítotok.

- Miért nem dumáltatok azóta? Egyébként 2013-at írunk, egy halom technikai eszközzel vagyunk körülvéve, azt ne mondd, hogy így sem tudjátok tartani a kapcsolatot.

- Ha annyira szeretted, miért jöttél össze mással? Most akkor vagy hazudsz, és közel se szeretted annyira, vagy r*bi vagy... vagy egyszerűen h*lye.

- Attól, mert nem abban a koleszban lakik, miért ne járhatnátok?


Hogy ő még érez-e valamit irántad? Azt mi honnan tudjuk?

Lehet közöttetek még valaha kapcsolat? Ha egy kicsit érettebb leszel agyilag, talán.

Tényleg nagyon szereted... aha, azért is szedtél fel egy másik pasit, világos.

2013. júl. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Dézsavű"-m van... pont ebben a helyzetben vagyok. :S


16L

2013. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs a hibákért Szerbiai vagyok...

Azért szakatottunk mert a nyári szünetbe ő hazza ment és több mint 120km-re lakik tőlem.

A kapcsolatott birnánk tartani de az nem igazi 'együtt lét'

Hidd el hogy mindenél jobban szeretem, ri*anc az nem vagyok már bocs, azért jöttem össze mással mert azt hittem hogy így könnyeben felejthetek.

Azert nem járhatunk mert 120km-re lakik tőlem!!!!

Hát látszik hogy még soha senkit nem szeretél igazán ha úgy állsz hozzá hogy azért mert mással jártam az azt jelenti, hogy őt nem szeretem...

2013. júl. 4. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ez esetben bocsi, hogy a hibáidat kifogásoltam!

Szóval 120 km az már szakítóok. Én erre szoktam azt mondani, már bocsáss meg, hogy komolytalan. Közbejön pár hét szünet, meg egy kis távolság, és inkább szétmentek? Egy komoly kapcsolat így működik? Szerintem nem.

Ha még azt is mondod, hogy előtte mentetek szét, és meg se próbáltatok együtt maradni, az tényleg komolytalanná teszi az egészet.

Más dolog: minden kapcsolatban vannak olyan epizódok, ami "nem az igazi együttlét". Mi lesz veled, ha mondjuk egy komoly kapcsoaltban párodnak 1-2 hónapra mondjuk munka miatt el kell utaznia? Egyből szakítasz? Akkor az minden, csak nem rendes kapcsolat.

Nem akarlak ócsárolni, de aki "midnennél jobban szereti" a szerelmét, az nem fog megfutamodni egy kis nehézségtől. Hanem foggal-körömmel ragaszkodik hozzá és a kapcsolatukhoz.

A "szerelmes vagyok, de összejövök mással" dolog meg ha megsértődsz, ha nem, akármilyen indokkal is történik, de bizony ribаncos...


Egyébként nagyon is tévedsz. Én pont, hogy szerettem már igazán, teljes szívemből valakit, sőt, most is szeretek. És épp ezért, ha tényleg szeretek valakit, nem lennék képes csak úgy mással összejönni. Ha szívből szeretek valakit, akkor mindent megteszek a kapcsolatunkért, akkor is, ha nem a legkönnyebb, de azon vagyok, hogy együtt maradjunk. És nem futok másnak a karjaiba.

Inkább rólad nem tűnik ki, hogy igazán szerelmes lennél.

120 km miatt nem járhattok? Én lassan 1 éve járok a barátnőmmel. 400 km van köztünk. És mégis megoldottuk...

2013. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nos szerintem, ha tényleg szereted akkor hívjad fel.

Nem olyan nehéz szitu mint ahogy gondolod, szerintem inkább ti teszitek komplikálttá.

Ha szeretitek egymást akkor tegyetek is azért, hogy működjön a dolog. Ha a legjobb barátnőd az unokatesója akkor még könnyebb lenne megoldani a helyzetet.

De ha már 1 éve volt és visszajött utána a városodba akkor miért nem kezdtétek újra, ha annyira oda voltatok egymásért?

Szerintem egy jó beszélgetés mindent megold és neked is jobb lenne ha tudnád hányadán álltok.


Mindazonáltal, azt is megértem ha 16 évesen nem akarsz távkapcsolatot. Jól át kell gondolni mielőtt ilyenbe beleugrik valaki és sokszor gallyra vágja a kapcsolatokat.


Az unokatesóm néhány éve a suliban összejött egy nála egyel idősebb végzős pasival. Eljött az évvége a csávó pedig következő szeptemberben Pestre ment egyetemre. Előtte nagyon jól megvoltak, de néhány hónap után megromlott a kapcsolatuk. Ő is hasonlóan reagált a szitura és néhány nappal késöbb összejött egy másik csávóval. Mai napig együtt vannak, de nem tudom, hogy igazán boldogok e.


Az első viszont nagyon valószínű, hogy nem az utolsó. Annak idején én sem így gondoltam.

2013. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!