Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen? Szerelmes vagyok egy férfiba, és tudom, hogy én sem vagyok közömbös számára, de az ex barátom (aki a haverja) miatt nem akar velem lenni.

Figyelt kérdés

Egy férfi, nevezzük M-nek, elrabolta a szívem amikor még az akkori barátommal, G-vel voltam egy pár. Nem történt semmi, elnyomtam a dolgot magamban. Aztán egy szerencsétlen véletlen újra összesodort bennünket. Beszélgettünk, elmondtam hogy túlzottan tetszik, és ez tönkreteszi a kapcsolatomat. Azt mondta tiszteli az őszinteségemet. Onnantól nem tudom kiverni a fejemből. Belebetegedtem, hogy együtt vagyok a barátommal, mégis más jár a fejemben. Fél év után, amikor már az öngyilkosság kerülgetett elmondtam az akkori barátomnak, hogy ez tisztességtelen vele szemben, és ha tiszta lapokkal akarom ezt a játékot játszani, akkor szakítok vele. Elmondtam, hogy nem csaltam meg, de nem is akarom ezt tovább űzni. Erre bevallotta, hogy 1 évvel ezelőtt beleszeretett egy lányba, akinek ezt be is vallotta (akkor 4 éve voltunk együtt), de a lány nem akart vele lenni. Erre ő visszajött hozzám, mindezt úgy, hogy elmondott engem hülye, féltékeny, p.csának, aki hülyeségeket kombinál össze. Ha a lány belemegy, engem mint a szél hagy el a barátom. De így én voltam a ló helyett a szamár. Kicsit bántó, hogy még 1 évet volt velem úgy, hogy ezt nem vallotta be. Én elmondtam neki tisztességesen.

Vajon van esélyem összejönni M-el, ha ő a G egyik legjobb barátja? Nagyon szeretem. De az erkölcsre hivatkozva nem akar több lenni barátnál. Változtatni szeretnék ezen. Hogyan? Kapott tőlem egy festményt, amitől meghatódott, de nem akarom elriasztani magamtól azzal, hogy randit kérek tőle. Csak "hivatalos dolgokról" beszélünk.


(A történetet még színesíti, hogy M, és a meg nem kapott lány testvérek, de ez a történet szempontjából lényegtelen. Hiába. Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő.)


2013. júl. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én B vagyok, és ezt elolvasni most nincs is kedvem. :-))
2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én speciel nem jönnék össze a legjobb barátom exbarátnőjével. Ez a férfi szolidaritás egyik alapköve.
2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MORIARTY
2013. júl. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!