Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szülei valami eszméletlenek, kiakasztanak mit tudok csinálni? :O

Figyelt kérdés

Elég fiatalok vagyunk még középiskolába járunk mind a ketten,és pár hónapja vagyunk együtt..de már most nagyon idegesítenek a szülei,személyesen még nem találkoztunk,de idegsít hogy a fiúknak mindent meg kell szabályozzanak,MINDENT azt úgy képzeljétek el..(nem akarok konkrét példákat írni,nehogy olvassa vagy valami), de úgy kezelik mint egy ovódást,vagy legalább is egy 10-12 éves kisgyereket..ez olyan mint amikor régen engem a szüleim leengedtek a játszótérre..és mindig mondták "hétre haza érni, az úton körül nézni, idegenekkel nem beszélni"..kábé..nem azt mondom hogy engem leszarnak a szüleim,mert igen is féltenek engem is még most is,de őt az ő szülei mint ha még csak most kelne ki a tojásból,és nehogy megrepedjen a kistojás..-.-

Mit tegyek,vagy igazából mit tudok tenni,hogy ne így kezeljék..igazából kihat a kapcsolatunkra is..:S



2013. júl. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze, tartsátok el magatokat és utodaitokat!
2013. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt(van) nálunk is! Szerintem csak féltik a fiúkat. Engem ahogy kezdtek jobban megismerni,engedékenyebbek lettek vele is.(bár mondom,itt inkább a kapcsolattól,tőlem féltették)

Ezen ne akadj ki! :D

Ha kiváncsi vagy arra,hogy az én "anyósomék" miket csináltak,leírom neked privátban!:D

2013. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló..marhára humoros vagy..úgy kezdtem hogy FIATALOK vagyunk-.-

2..írok:)

2013. júl. 4. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

hát azt hiszem, ha így állsz hozzájuk sokkal jobb nem találkoztok, kicsit vegyél vissza, mivel 17 körül lehetsz, még Te sem vagy felnőtt, észben kell felnőni, majd megérted, most nem tudod miért viselkednek így

minden család más, egy tuti ha így viselkedsz, mondod a srácnak nem lesz jobb semmivel, persze Te tudod hogyan viselkedsz, de előre mondom, nem lesz jó, N

2013. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem elég tisztelettudó vagyok, a szüleivel sem szájalnék persze, mert tiszteletben tartom hogy ők felnőttek,és hogy a szerelmem szülei. De szerintem mindenki kiakasztónak tartja, hogy a már majdnem (!!) 18 éves és nem engedik sehova,nem maradhat a barátnőjével..és kábé már lassan a titokban találkozásnál tartunk..
2013. júl. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!