Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Előkerültek a jó idővel a...

Előkerültek a jó idővel a motorosok. Titeket is kiakasztanak?

Figyelt kérdés

A munkahelyem sokszor még zárt ajtó mellett is alig hallom, mit mond a vevő, arról nem is beszélve, hogy hajnalban felébredek rá, ha elhúz egy az ablakunk alatt.

Eddig külvárosban dolgoztam, és ott is laktam, most Bp belvárosban élek, és itt is dolgozom, és nagyon nehéz ezt nekem megszokni.



2013. ápr. 15. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont örömet szereznek. Meló közben ami monoton, élvezetes egy motor elsuhanó hangja! Imádom!!!
2013. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk nem jár különösebben sok motoros (Pest, külváros), az az egy-kettő meg nem zavar...
2013. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért ne csak a motorost kelljen elővenni, van télen nyáron épp elég sufniban összerakott "versenyautó" is aminek nagyobb a hangja mint az ereje

Ennek van most a szezonja, én szeretem őket hallgatni

2013. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem zavar. És nem hiszem, hogy ha egy motor elmegy az utcán, akkor felébredsz.
2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, az hogy naponta elmegy egy hangosabb egyed a ház előtt, igazán ki lehet bírni.
2013. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha elhiszed, ha nem, eddig olyan helyen laktam, ahol madárcsicsergésen kívül más hang nem hallatszott be a lakásba, és éjjel néma csend volt. Még arra is felébredek, ha egy nagyobb társaság éjjel buliból jövet hangosan kiabálva elsétál az utcán, a motorra meg pláne.
2013. ápr. 15. 17:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, pont, hogy imádom amikor húzzák neki! Isten hangjuk van.

Nyiiiiiúúúúúúúúúúúúúúúúú

Inkább mint, hogy a széttuningolt 2-3-as Golfokat hallgassam..

http://www.youtube.com/watch?v=QpLvPoX9OI4

2013. ápr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy nem zavarnak. A sufnimotoros Simsonos kis hülyegyerekek jobban zavarnak.

2013. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarnak. Éppenhogy kicsit feldobják a monoton hangulatot. Ha téged zavar, akkor rossz helyen dolgozol, mert miattad nem fogják kitiltani a motorokat a városból.


Ha ilyen szőrszálhasogató lennék, mint "egyesek", akkor engem inkább azok a "hülyék" zavarnának, akik beülnek a Mondeojaikba, meg a kerregős TDI Passatjaikba egyedül, mert nekik munkába kell menni, és az az autó sokkal több levegőt szennyez, mint egy motor, jobban pazarolja a drága kőolajat, továbbá kialakulnak a forgalmi dugók, aztán irigységből dudálnak a s*ggfej motorosokra, akik elgurulnak mellettük. Na, ha ilyen mindenbe belekötős lennék, akkor ez lenne életem problémája, de nem vagyok, úgyhogy meg tudom érteni, ha valaki fél ráülni motorra, vagy csak ragaszkodik egy légkondis autó nyújtotta kényelemhez. Attól függetlenül, hogy nem a legjobb megoldás, nem hurrogom le őket.


(Ha már idáig eljuttattam eszmefuttatásom, mért nem vesz mindenki elektromos kocsit?)

Üdv! :)

egy motoros

2013. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na igen...


[link]


Ez a zavaró, a fülsértő recsegése. És még a kinézete is gáz :D

2013. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!