Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónap után megengedjem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon rendes. Járok vele, néha veszekszünk, lehetséges, hogy azért, mert nem volt sexuális kontaktus köztünk még? Egy férfinak szüksége van rá, tudom.... éppen ezért nem tudom mitévő legyek. 17 éves vagyok, nem korai?
2013. júl. 4. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már két hónap után veszekedtek, sztem nem jó befektetés.
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges, hogy azért van.

Nem korai.

2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem korai,de ha ez miatt veszekszik,akkor igen. azért ne feküdj le vele, hogy ne veszekedjen.
2013. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem veszekszik ezért, csak vannak, kik beleavatkoznak a kapcsolatunkba.. egyszer sem hozta föl a témát, számtalanszor aludtam nála, de nem próbálkozott.
2013. júl. 4. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy srác, aki nagyon rendes. Járok vele, néha veszekszünk..."


Nem úgy tűnik mint ha annyira oda lennél érte. Ha nem szereted akkor ne feküdj le vele.

2013. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább rakja édes-savanyú káposztába.
2013. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Min lehet egy két hónapos kapcsolatban veszekedni,amikor még elvileg mindenki a rózsaszín felhők közt jár???
2013. júl. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igen, szeretem..
2013. júl. 4. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfinak szüksége van rá, tudom"


Miért neked nincs szükséged a szexre? Úgy hangzik mintha szívességet tennél neki azzal, hogy megdöngethet :/ Amúgy nem korai, csak a lényeg, hogy szerelemből veszítsd el...

2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!